Şimdi Ara

Uyumadan rüya görmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben uzun zamandır çoğu gece yatıp gözlerimi kapattığımda yaklaşık 10-20 saniye sonra uyumadan rüya görmeye başlıyorum. İlk başlarda affallıyordum ne oluyoruz lan diye ama artık alıştım diyebilirim. Görmeye başlayınca yine de ister istemez bazen gözlerimi açıyorum sağıma soluma bakıyorum ve tekrar kapattığımda anında görmeye devam ediyorum. Genellikle şu şekillerde oluyor ;

Ya gözlerim kapalıyken açıkmış gibi yatağımda yatarken etrafımı görebiliyorum.

Ya etrafımı görürken aynı zamanda abes şeyler görüyorum. (mesela dün gece etrafımdan dumanlar yükseliyordu, ondan önceki gece 2 metre ötemdeki bilgisayarı kurcalıyordum)

Ya da kendimi başka bir yerde görüyorum.

Ve bazı sesler duyuyorum ama ne duyduğuma anlam veremiyorum o an unutuyorum.

Bazen de yatıp gözlerimi kapattığımda sanki bulunduğum ortam ufalıp küçücük oluyor ve ben devleşiyorum çok büyük kütleli biri gibi hissediyorum ve bazen bulunduğum oda tiyatro salonu kadar büyüyor ve ben çok ama çok ufalıyorum ama kütlem yine çok fazlaymış gibi hissediyorum. Ve bu hisler gerçekten çok gerçek hisler ve çok farklı hisler sözlerle anlatabileceğimi zannetmiyorum.

Aynı şeyleri yaşamış-yaşayan arkadaşlarım varsa tartışmak için bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilcan07 -- 9 Nisan 2013; 17:20:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

/>

• quote:

/>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

/>

güzeldi. ama ben ciddiydim komiklik, şakalık peşindeysek başka topicleri tercih edelim, ricamdır

• Meditasyon yaparak uyumadan rüya görebilirsiniz.
  • Ben de kabus gördüğümde durumun farkına varıp kendimi uyandırabiliyordum. Bilinçaltım bununla da başa çıkmaya başladı rüyamda rüya görüyordum uyandığımda gene rüyada oluyordum. Artık olmuyor ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.