Şimdi Ara

uzaktan kumandalı lamba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün logitech harmony 650 aldım ve hazır elimde universal kumanda varken bir de odamdaki ışığı da kumanda ile yönetmek istiyorum.
    Internette yaptığım araştırma sonucu çok elle tutulur bir ürün bulamadım hatta bir tedarikçiyi aradım ancak onlar tesisatın değişmesi gerektiğini söylediler.
    ürün seçimi ve montaj konusunda pek bir bilgim yok.
    bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...

• Normal anahtarların uzaktan kumanda ile kontrol edilenleri var ama fiyatları birazcık tuzlu
  • philips in duylara takılabilen bir modeli var philipsin kendi mağazalarında var 270 tl gibi bir fiyatı vardı yanılmıyorsam 2 tane ekonomik ampül ve kumandasıyla geliyor...
  • 5 tl ye gördüm ucuzluk pazarında 220 voltu kumanda ile açıp kapayabiliyodun duya takılan bi tip
  • alakasız belki ama geçen elektrikçiden 12tl ye 30 ledli ve 3 aşamalı kendinden şarjlı ve duya takmalı armuttan hafif büyük,uzaktan kumandalı lamba aldım:D çin malı ama çok fiyakalı :) hiç tesisatmış filan uğraşmayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raix -- 30 Ağustos 2011; 22:02:49 >
  • ulas bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant#50

Arkadaşlar bugün logitech harmony 650 aldım ve hazır elimde universal kumanda varken bir de odamdaki ışığı da kumanda ile yönetmek istiyorum.
    Internette yaptığım araştırma sonucu çok elle tutulur bir ürün bulamadım hatta bir tedarikçiyi aradım ancak onlar tesisatın değişmesi gerektiğini söylediler.
    ürün seçimi ve montaj konusunda pek bir bilgim yok.
    bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...

biz oto kumanda ünitesi ile yapmıştık çokta güzel olmuştu bakiyim eğer bi şema varsa atarım
  • Alacağın sistemin kumanda sistemi RF olursa Harmony 650 ile kontrol edemezsin. IR olmasına dikkat etmen yeterli. IR olduktan sonra ya hazır vardır cihazı yüklersin ya da öğretirsin olur biter. Harmony 650'nin RF desteği yok sadece IR kumandaları destekliyor.
  • 2 Yıl Önce Bende YApmıştim Böle Bişey
  • ben prizleri kontrol edecek bir sistem aldım. 3 priz artı 1 kumanda 50 tl. kumandanın 4 kanalı var yani toplamda 12 priz kontrol edebiliyorsunuz. benim şöyle bir sorum olacak üniversal bir kontrol alıp hem ir (televizyon,anfi, dvd) hem de bu dediğm pirizleri ve ileride almayı düşündüğüm lamba anhtarlarını rf üzerinden kontorl edebileceğim bir kumanda istiyorum... tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.