Şimdi Ara

VATAN COMP. ONLINE ALIŞVERİŞ KARGO SÜRESİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben salı günü Vatan'ın sitesinden 6 parça ürün sipariş ettim. 12 taksite %8 indirimli fiyatla aldık her üründen %8 kesti o fiyatı topladı öle ödedik, yalnız maile gelen ürün sözleşmesinde şöle bi madde var

ÖNEMLİ NOT:Kampanya fiyatlarımız birer (1) adet alımlar için geçerli olup çoklu sipariş verilemez.

Bu durumda benim siparişimde sorun çıkarmı. Çoklu siparişten kasıtları örneğin 2 ekran kartı olamaz ama 1 ekran kartı 1 anakart olabilir şeklindemidir yoksa sadece 1 ekran kartında indirim geçerlidir anlamımı taşıyor. Bu durumu çözemedim bir türlü kafamda. Eğer siparişimde bu durumdan dolayı sorun çıkacaksa ne s.lak bir online satış sistemidir ki siparişi verirken tüm ürünlerde kampanyalı fiyata izin verip herhangi bir uyarı vermiyor 1 adetten başka ürün seçemezsiniz gibi.

Aranızda bu durumu yaşamış olan varmı veya bilgisi olan, Vatan çalışanı v.s lütfen cevaplarınız bekliyorum.

(BU SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR, DİĞER SORUN 16. POSTTA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLev1N -- 27 Şubat 2010; 22:06:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLev1N

çıkmaz. herurunden birtane alırsan. toptana girersen bir tanesinden indirim diğerleri normal fiyat odersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

çıkmaz. herurunden birtane alırsan. toptana girersen bir tanesinden indirim diğerleri normal fiyat odersin.

Alıntıları Göster
    bizim firmada toplu alımlarda sadece kampanya dışına çıkar aksi takdirde tek faturadan %8 indirimle rahat rahat alabilirsin problem yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

Alıntıları Göster
    Sorun yaşamazsın, her aldığın üründe %8 indirim alıyorsun ama aynı üründen iki adet aldığında birinde %8 düşer diğerinde normal satış ücretini ödersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destructive

bizim firmada toplu alımlarda sadece kampanya dışına çıkar aksi takdirde tek faturadan %8 indirimle rahat rahat alabilirsin problem yok ..

hocam Vatan çalışanımısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: retrospect7

quote:

evt vatanda çalışıyorum..
  • quote:

quote:

quote:

hocam vallaha içime dert olmuştu rahatladım şu an :) tekrar iptal et parayı bekle başka yerden bi daha sipariş et v.s. çok uzayacaktı. gerçi salı günü sipariş ettim hala kargoya verilmedi umarım yarın verirler :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam vallaha içime dert olmuştu rahatladım şu an :) tekrar iptal et parayı bekle başka yerden bi daha sipariş et v.s. çok uzayacaktı. gerçi salı günü sipariş ettim hala kargoya verilmedi umarım yarın verirler :)

Alıntıları Göster
    hocam bir sorum daha olcak hazır yakalamışken :D
    75 lira üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz sizde bundan yararlancaksınız die kocaman yazı çıktı sipariş verirken sağ tarafta ama sözleşmede de kampanyadan yararlananlar kargo ücretini öder yazıyor.
    benim için hangisi geçerlidir :)

• quote:

hocam bir sorum daha olcak hazır yakalamışken :D
    75 lira üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz sizde bundan yararlancaksınız die kocaman yazı çıktı sipariş verirken sağ tarafta ama sözleşmede de kampanyadan yararlananlar kargo ücretini öder yazıyor.
    benim için hangisi geçerlidir :)

Alıntıları Göster
    bizim firmada mağaza satışı ve internet satışı çok farklı.. mağaza olsa tam detay herşeyi yazabilirim..

ama benim bildiğim kadarıyla internet alışverişlerinde 75 tl i geçince koşulsuz olarak kargo ücretsiz oluyo..

ama tekrar diyorum firmanın net satışı çok farklı bi birim.. ama sözleşmeye çok takılmayın geneli prosedür olarak yazılır, eğer alışverişte kargo ücretsiz yazdıysa problem yok..

keşke mağazadan alsanızda yardımı olabilsek birebir :)

• quote:

bizim firmada mağaza satışı ve internet satışı çok farklı.. mağaza olsa tam detay herşeyi yazabilirim..

ama benim bildiğim kadarıyla internet alışverişlerinde 75 tl i geçince koşulsuz olarak kargo ücretsiz oluyo..

ama tekrar diyorum firmanın net satışı çok farklı bi birim.. ama sözleşmeye çok takılmayın geneli prosedür olarak yazılır, eğer alışverişte kargo ücretsiz yazdıysa problem yok..

keşke mağazadan alsanızda yardımı olabilsek birebir :)

Alıntıları Göster
    keşke bu kampanya mağazada olsaydı bende hiç uğraşmasaydım sitede worldcard kampanyası için online mağazamızda geçerlidir diye yazıyordu bende o yüzden mağazanıza gitmeden online sipariş ettim.

• quote:

keşke bu kampanya mağazada olsaydı bende hiç uğraşmasaydım sitede worldcard kampanyası için online mağazamızda geçerlidir diye yazıyordu bende o yüzden mağazanıza gitmeden online sipariş ettim.

bgnden itibaren ay sonuna kadar %18 kampanyaya girdi 8 taksit veriyo.. mağazadada geçerli şuanda..

biraz daha bekleseydin keşke ama sağlık olsun :)
  • quote:

quote:

bgnden itibaren ay sonuna kadar %18 kampanyaya girdi 8 taksit veriyo.. mağazadada geçerli şuanda..

biraz daha bekleseydin keşke ama sağlık olsun :)

Alıntıları Göster
    ay sonuna kdr dediğin 2 günlük bir kampanya sanırım :) mart sonuna kadar olsa hiç düşünmeden şu anki siparişi iptal ettirir mağazadan alırdım, hocam birde sen hangi mağazadasın. benim parçalar gelince mağazada ücretsiz montajlatmam gerekiyor bana montajlı bir şekilde göndermiyorlarmış. acaba teknik servisiniz varmı gelip pcnin montajını yapıcak şekilde çalışan yoksa benim parçaları mağazaya götürmemmi gerekiyor. biraz ters kalıyo da bana mağaza o yüzden sordum..

• quote:

ay sonuna kdr dediğin 2 günlük bir kampanya sanırım :) mart sonuna kadar olsa hiç düşünmeden şu anki siparişi iptal ettirir mağazadan alırdım, hocam birde sen hangi mağazadasın. benim parçalar gelince mağazada ücretsiz montajlatmam gerekiyor bana montajlı bir şekilde göndermiyorlarmış. acaba teknik servisiniz varmı gelip pcnin montajını yapıcak şekilde çalışan yoksa benim parçaları mağazaya götürmemmi gerekiyor. biraz ters kalıyo da bana mağaza o yüzden sordum..

senin mağazaya getirmen gerekiyo.. teknik servis elemanı dışarıya gitmiyo..

atarsın bi araca getirirsin 30 dakkada hazırlarlar hmn :)
  • quote:

quote:

tamamdır hocam çok teşekkürler cevaplar için seni de meşgul ettim.

• quote:

quote:

quote:

tamamdır hocam çok teşekkürler cevaplar için seni de meşgul ettim.

Alıntıları Göster
    açtığım durumla ilgili sorun çıkmadı ama bugün 5. gün oldu hala kargoya vermediler siparişimi nası iş anlamadım, 10larca kez başka yerlerden alışveriş yaptım 3 günde bırakın kargoya vermeyi elime ulaşıyodu ürün. firma iyi olmasına iyi ama bu durum canımı sıktı.

• quote:

açtığım durumla ilgili sorun çıkmadı ama bugün 5. gün oldu hala kargoya vermediler siparişimi nası iş anlamadım, 10larca kez başka yerlerden alışveriş yaptım 3 günde bırakın kargoya vermeyi elime ulaşıyodu ürün. firma iyi olmasına iyi ama bu durum canımı sıktı.

Alıntıları Göster
    varmı bu firmadan alışveriş yapıp bu kdr bekleyen ?
  • quote:

varmı bu firmadan alışveriş yapıp bu kdr bekleyen ?

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    up vatandan alıs werıs yapan yok mu hıc bende yapmayı dusunuyorum.
  • quote:

up

hocam takma kafana elbet yollarlar hızlı gönderi olan ürün bile 5 günde geldiyse hemde istanbul içi..Sanırım paketlemeleri o aşamalar
    biraz geç oluyor..Firebal bugun ver yarın elinde olcak nerdeyse bende cuma akşamı sipariş verdim inş pazartesi kargolarlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.