Şimdi Ara

Vatan windows kuruyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i5-7500 gtx1050ti üstüne sonradan upgradelemek üzere sistem kurdum. Sordum elemana herhangi bir bios güncellemesi falan uğraşmazsın dedi. Peki ben pcyi teslim aldığım gün gidip açsam windows kurulu olur mu? Korsan yada demo farketmez açılır mı yani ? Yoksa bilgisayarcıya götürüp kurdurtmam mı lazım ? Tecrübesizim helpp!

• Lisansınız varsa kurar yoksa kurmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Lisansınız varsa kurar yoksa kurmaz.

Lisans derken hocam?. Eleman bana windows 10 kuruyorum mu dedi bir şeyler söyledi fakat o anda başka bi arkadaşla konuşuyordum unuttum tamamen windows olayını. Ama ek bir ücret çıkmadı kasada kafam karıştı o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Lisansınız varsa kurar yoksa kurmaz.

Lisans derken hocam?. Eleman bana windows 10 kuruyorum mu dedi bir şeyler söyledi fakat o anda başka bi arkadaşla konuşuyordum unuttum tamamen windows olayını. Ama ek bir ücret çıkmadı kasada kafam karıştı o yüzden.

Prosedür gereği bu tür teknoloji mağazaları lisans satın almadığınız müddetçe kurulum yapmaz.

Ama insiyatif alarak herhangi bir crack v.s kullanmadan etkinleştirilmemiş şekilde windows kurulumu yapan mağazalar olabilir. Normalde yasak.
  • W10'a Microsoft'un kendisi 1 ay trial veriyor zaten lisansınız olmasa bile. Dolayısıyla kurabilirler önlerinde hukuksal bir engel yok, kurmuyorlarsa ya üşenmektendir ya da ekstra ücret talep edeceklerindendir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

W10'a Microsoft'un kendisi 1 ay trial veriyor zaten lisansınız olmasa bile. Dolayısıyla kurabilirler önlerinde hukuksal bir engel yok, kurmuyorlarsa ya üşenmektendir ya da ekstra ücret talep edeceklerindendir.

Teşekkürler büyük ihtimal 1ay trial olucak. İnternet üzerinden orjinal nasıl alabilirim süre bittiğinde orjinalleştirmek için?. Key olarak mı satılıyor? Bilgisayarda keyi girebileceğim bir yer mi olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

W10'a Microsoft'un kendisi 1 ay trial veriyor zaten lisansınız olmasa bile. Dolayısıyla kurabilirler önlerinde hukuksal bir engel yok, kurmuyorlarsa ya üşenmektendir ya da ekstra ücret talep edeceklerindendir.

Teşekkürler büyük ihtimal 1ay trial olucak. İnternet üzerinden orjinal nasıl alabilirim süre bittiğinde orjinalleştirmek için?. Key olarak mı satılıyor? Bilgisayarda keyi girebileceğim bir yer mi olacak ?

Key olarak satılıyor. Ben en uygun şu arkadaşı bulup ondan almıştım, güvenilir kendisi.

https://forum.donanimhaber.com/norton-security-windows-7-8-8-1-10-pro-office-2010-2013-2016-retail-lisans--122144035#122144035

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• windowsun sitesinden iso sunu indirip flaşa yaz, götür adama şu windowsu kurabilir miyiz diye, adam zaten hayır demez, windowsu kur lisans falan girmeden direk pc yi kapat evde crackle yada key al etkinleştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.