Şimdi Ara

ve sonunda ip4:))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dun gece arkadasım amerıkadan 2 tane ip4 beyaz sım kılıtsız almıs. valla nasıl sevındım anlatamam:))) bu zamana kadar sureklı bı yazı okudum takıldıgımda bılmedıgım seylerde konu actım belkı sacmaladm :) smdı arkadaslar tabıkı sorunlar bıtmez:) gelen teleofnu ben ıtunestan rahat rahat guncellıyebılırım dımı jaılbreaksız kullancaksam. pekı jaılbreak yaparsam en son hangı surume var 4.3.3 bıldıgım kadarıyla suan en guncel surum. muhtemelen 4.3.3 gelır teleofn. bırde 2. ip4 u nekadara satarım arkadaslar sızce ( beyaz sımkılıtsız 16 gb). 1700 1800 dıorm ama cokmu ucuorm?

• Güncelleme olayı için dediğin gibi en güncel sürüm 4.3.3'dür. iPhone Jailbreak'siz telefon kullanılmaz zaten.
  • kullanılmaz derken bı engel yok dımı? ya bn jaılbreak belkı yapmam dıe dusunuorm cunku arkadasm ıtunes tan paralı uygulamalar ındırmıs yaklasık 30 40 uygulama vardır. benım kullancaklarımda onlar zaten. onun ıtunes hesabından yuklerım dıe dusunuorm. 2. iphone u nekadara satarım hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliser

kullanılmaz derken bı engel yok dımı? ya bn jaılbreak belkı yapmam dıe dusunuorm cunku arkadasm ıtunes tan paralı uygulamalar ındırmıs yaklasık 30 40 uygulama vardır. benım kullancaklarımda onlar zaten. onun ıtunes hesabından yuklerım dıe dusunuorm. 2. iphone u nekadara satarım hocam?

Forumun ikinci el bölümü var oradan yurtdışı sim free cihazların fiyatlarını öğrenebilirsin.Yanlış hatırlamıyorsam 1300-1400 arası falandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliser

kullanılmaz derken bı engel yok dımı? ya bn jaılbreak belkı yapmam dıe dusunuorm cunku arkadasm ıtunes tan paralı uygulamalar ındırmıs yaklasık 30 40 uygulama vardır. benım kullancaklarımda onlar zaten. onun ıtunes hesabından yuklerım dıe dusunuorm. 2. iphone u nekadara satarım hocam?

JB nin amacı sadece program kurabilmek değil ki :) en basitinden telefonu istediğimiz şekilde yönetip ihtiyaçlarımızı karşılaması.

Telefonun piyasa fiyatı da 1400 gibidir. simfree ve kayıtsız.
  • Satış için forumun 2. el kısmını kullanınız. Iphone hayırlı olsun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.