Şimdi Ara

Versiyon Sorunu (Arada kaldım, yardım lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bununla ilgili bir başlık bulamadım, o yüzden yeni konu açtım. Geçen hafta aldığım ip4'ün versiyonu 4.0.1 olarak geldi. 31. seri üretimi. Cihazımda çok şükür sensör yada anten sorunu çıkmadı. Anten donanımsal ama sensör yazılımsal bir sorun bildiğim kadarıyla. Şimdi ben cihazı hem güncel kullanmak hem de hdr özelliğinden dolayı 4.1'e yükseltmek istiyorum fakat açıkçası bir sorun olursa yada memnun kalmazsam diye korkuyorum. Ben bu update'i yaptıktan sonra bir sorunla karşılaşırsam tekrar eski versiyona dönebilir miyim? Eğer dönülmüyorsa, yine de versiyon yükseltmemi tasviye eder misiniz? Sizce benim korktuğum gibi bir riski var mı bu işin? İlk iphone'um olduğu için biraz cahilim bu konularda. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• Cihazınızda simkilidi yoksa güncelleyin tabiiki. Hdr foto, gamecenter
  • Geri dönme gibi bir şansım yok ama sanırım değil mi?
  • jailbreak yaparsanız şuan, shsh kaydı alıp sonra dönebilirsiniz ama bence dönmek istemeyeceksiniz ki...
  • Tek korkum sensör sorunu çıkması. Çünkü bir kaç kişide okumuştum versiyon yükselttikten sonra olmayan sensör sorunu oluşmuş diye. Paranoyak olduk zaten bu telefon yüzünden Neyse indiriyorum şuan, sonra da güncelleriz artık napalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.