Şimdi Ara

VESTEL BIZZ LAPTOP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar VESTEL BIZZ laptop ses kartı driverı lazım bana yardımcı olun lütfen

• arkadaşım opendriver.com sitesinden sound sürücülere bak kolay gelsin
  • dostum malesef vestel de driver problemi var benim ekran kartım bir ara bozuktu,arkadaşın laptopunu emanet almıştım.o zaman lazım olmuştu.bana adana dan vestel servis çalışanı bir arkadaş yardımcı olmuştu istersen arkadaşın mail adresini sana özelden veriyim onunla irtibata geç.

sürücü isimleri aşağıda
    ses kartı soundmax intagrated
    ag denetleyicisi marvell yukon 88e8053
    56 k modem ise rockwell se 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budur -- 16 Haziran 2006; 2:20:20 >
  • Arkadaslar saygılar simdi size bu laptoplar la alakalı olarak bir acıklama ve cözüm sunuyorum tesekkür yeterli
    arkadaslar vestel bu laptopları bazı firmalara ürettiriyor yani barebone olarak alıp üüstüne etiket vestel yazıp sizlere satıyor ben size m621-dc modelini veriyorum alt kısımdan tüm driverlerini ses vga mem card w lan lan ethernet vs bulabilirsiniz mesela bu modeli yaptırdıgı firma arima diye bi firma baska driver problemi olursa yardımcı olurum kolay gelsin linki bu
    zaten resmini de görüceksiniz tabiiki vestel yazısı yeri bos olarak ehe ehe

http://www.arima.com.tw/ViewSupport.asp?View=109

• arkadaşım vestelin kendi sitesi var vestelde çalışıyorumda:

www.vestelbilisim.com/musteri.asp
    burdan bütün driverları bulabilirsin
  • http://www.vestelbilisim.com/musteri.asp?MyPhysPath=D:\inetpub\wwwroot\vestelbilisim.com.tr\Customer\Notebook\Bizz,%20Away,%20Xpress,%20Ratio

klasorun icinde bu var sadece

Yazılım ve Sürücüler
    Dizinde dosya ve Alt Dizin bulunmaktadır.

Kök Dizin - Geri

Dizin Adı Dizin Boyutu (KByte)
    Dosya Adı Dosya Tipi Dosya Boyutu (KByte)
    Ati Vga.zip WinRAR ZIP archive 736 K

çok ciddiyetsiz bir durum..

ayrıca diğer klasorlerde ne kadar ses kartı sürücüsü varsa indirdim hepsini deniyeceğim. üçünü denedim olmadı.
    çıldırmak üzereyim. kafayı yedirttirecek bana bu vestel bizz. en son olmazsa içini açıp bakacam entegrenin üzerinde ne yazıyor. ben böyle şey görmedim. internette çekmediğim sürücü kalmadı. laptopu baştan imal ederdim bu kadar uğraşmayla.

• Allah rızası için bir bunun ses sürücüsünü bulsun bana . yada update etsin çok ama çok önemli ...
  • şuan belirtilen sürücüyü yükledim ancak sorun göstermemesine rağmen herhangi bir ses yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.