Şimdi Ara

VESTEL ne kadar dürüst çalışıyor? Durumu okuyun. Fikrinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel'den yaklaşık 5 ay önce HDD kamera almak gafletinde bulundum. Ancak kamerayı hala teslim alamadım.

JVC GZ MG50 modeli ben almak istediğimde ellerinde yoktu. Ancak bana en geç 10 gün içerisinde teslimedeceklerini söylediler.

10 gün geçtikten sonra telefon ettim. ürün üretimden kalktığı için yok dediler. EEE dedim kendilerine. mutlaka 1 tane bulup vereceğiz dediler.

1 ay geçene kadar tekrar aramadılar. ben tekrar aradım ne oluyor diye. Yeni bir modeli gelecekmiş onu vereceklermiş. Bekle bekle gelmez. Ben aramasam onların arayacağı yok.

Aylar geçti kamera hala yok. 5. taksit bitti. Bu rada bütün tatiller, özel günler geçtii. Hala vereceğiz mutlaka diyorlar. Bende bekliyorum.

Belki tüketici hakları açısından yapılabilecek bişi vardır. Ama ben bilmiyorum. Bilenlerin fikirlerini istiyorum?

Bir de bir tavsiye Vestel'den birşey alırken bin defa düşünün. Aman dikkat diyim ben size...

• Yuh artık diyorum başkada bişi demiyorum.Bilincli tüketici sıralamasında sondan birinci gelmeye adaysın
  • quote:

Orjinalden alıntı: morphino

Vestel'den yaklaşık 5 ay önce HDD kamera almak gafletinde bulundum. Ancak kamerayı hala teslim alamadım.

JVC GZ MG50 modeli ben almak istediğimde ellerinde yoktu. Ancak bana en geç 10 gün içerisinde teslimedeceklerini söylediler.

10 gün geçtikten sonra telefon ettim. ürün üretimden kalktığı için yok dediler. EEE dedim kendilerine. mutlaka 1 tane bulup vereceğiz dediler.

1 ay geçene kadar tekrar aramadılar. ben tekrar aradım ne oluyor diye. Yeni bir modeli gelecekmiş onu vereceklermiş. Bekle bekle gelmez. Ben aramasam onların arayacağı yok.

Aylar geçti kamera hala yok. 5. taksit bitti. Bu rada bütün tatiller, özel günler geçtii. Hala vereceğiz mutlaka diyorlar. Bende bekliyorum.

Belki tüketici hakları açısından yapılabilecek bişi vardır. Ama ben bilmiyorum. Bilenlerin fikirlerini istiyorum?

Bir de bir tavsiye Vestel'den birşey alırken bin defa düşünün. Aman dikkat diyim ben size...

Arkadaşım,sen "biraz" geç kalmamış mısın?

• çinde ukraynada fabrika açan bi firmadan ne beklenebilir. türkiyeden ekmek ye sonra başka ülkere istihtam sağla ki türkiye buldurumdayken.bunlarda dünyadaki diğer uluslar arası şirketler gibi dini imanı para olan firmalardan farkı yoktur. milli falnda değildir.
  • İnanın çok uğraştım. Ama elimden bişi gelmiyor. Vestel merkezden arada bir arayıp kameramı alıp almadığımı soruyorlar. Vermezseniz nasıl alırım. Tüketici olarak haklarımızı bilmiyoruz. nereden bilgi alacağımızı da, belki aranızda bir bilen vardır.
  • sikayetvar.com
  • şimdiye kadar niye paranı almadın yahu?babamı beklemem 5 ay ortalığı ayağa kaldırırım valla..ümüğünü sıkarım.rezil ederim.rüsva ederim..basarım kalayı..valla peygamber sabrı dedikleri böyle bişi oluyo herhalde..tebrikler..ve geçmiş olsun..hemen tükoder e başvur derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.