Şimdi Ara

Veterinerlik vs hemsirelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sizce hacettepe hemsirelikmi yoksa ankara üniversitesi veterinerlik mi yada bi sene daha kalıp diş hekimliği için ugrasmak mi
    Cevaplayan arkadaslara sonsuz teşekkürler

• Uppp
  • sinavygs2014 S kullanıcısına yanıt
    Yok erkeğim ankara üniversitesi mi yazicaksin ayrıca siralaman tahmini kaç gelicek
  • Veterinerlik
  • sayanist kullanıcısına yanıt
    Hocam 45 bin siralamayla 80 binlik ankara üniversitesi ni yazmam mantıklı olurmu bide veteriner olarak mezun olduğum anda rahat is bulabilirmiyim ve ne kadar alırım ozelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayanist

Veterinerlik
    hemşirelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: p-216

hemşirelik

Alıntıları Göster
    hemşirelik yazma amelelik resmen çilesi çekilmiyor ben hemşirelik okuyorum 12. sınıf çok kötü ve sıkıcı meslek tabi bana öyle geldi yinede sen bilirsin
  • Hocam veterinerlik kendi işini yürütmen gereken bi bölüm kırsalı bol bi ilçede bi yer açtın mı 4 bin civarı Kazanç elde edebilirsin muhtemelen tabi kendine güveniyorsan kendi işini yapmak konusunda fakat 45.000 Sıralama çok iyi daha güzel Bölümler yok mu?
  • sayanist kullanıcısına yanıt
    Hocam nereleri yazabilirim üniversite ve bölüm olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayanist

Hocam veterinerlik kendi işini yürütmen gereken bi bölüm kırsalı bol bi ilçede bi yer açtın mı 4 bin civarı Kazanç elde edebilirsin muhtemelen tabi kendine güveniyorsan kendi işini yapmak konusunda fakat 45.000 Sıralama çok iyi daha güzel Bölümler yok mu?
    Veterinerlik: Hayal ettiğinden daha az kazanacaksın kedileri köpekleri veterinerin önüne bırakıp kaçacaklar onları kendi cebinden tedavi edeceksin vsvs..
    Hemşirelik: Baktığın hastanın yakınları her geldiklerinde sana hediye getirecekler lokum, kuruyemiş, laptop telefona kadar gidiyor bu parasıda gayet iyi fakat zor iş..

bana sorarsan iki ucu boklu değnek başka meslek bul.
  • Atla inekle ne ugrascan yaw kal 1 sene git mis gbi dişçi ol kalmak istemiosanda hacettepe hemsirelige git
  • godblesyouwbdcbuddy0 kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun bide size zahmet maaşları ne kadar özel yada devlette
  • Hocam şimdi ben kalırım kendime güveniyorum temelde var yanlız dedikleri gibi 80 kardan 10klara cekilirmi mezun a kalınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal065806 -- 29 Haziran 2015; 22:15:02 >
  • Kartal065806 K kullanıcısına yanıt
    Tabiki cekilir 10 k ya cekmek zorunda değilsin 20k ya cek 17 ye çek sıkı bir calisma ile neden olmasin 150kdan 20-30k lara gelenler var
  • Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler yorumu olan arkadaşlar altan devam edin
  • Ya üniversiteye gidip puan kirilinca diş hayal olur demi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal065806

Hocam nereleri yazabilirim üniversite ve bölüm olarak
    1 sene daha bekle diş hekimliğine git neden diyecek olursan sağlık bakanlığı bu sene 5 bin hemşire alacak sen bu sene gitsen mezun olmana 4 yıl var. 4 yılda kpss puanı tavan yapar ve çok sınırlı sayıda atama olur yani önü kapanır. Şuan 10 numara bölüm ama ilerde önü kapanacak demedi demeyin. Ayrıca meslek çok zor annem tıbbi laborant iş yerine gittiğimde görüyorum acilde ki hemşireler sürekli koşuşturuyorlar. Birde hastalar kavga çıkarmaya çok müsait atıyorum 1 çocuğu akrep soktu 7-8 kişi hastaneye getirip başında bekliyolar serum bağlama işiyle felan hemşire ilgilendiği için o kalabalıkta işini rahat yapamıyor öte gidin dese kavga çıkaracaklar çok belli. Kadıncağız kan ter için kalıyor. Diş hekimliğine git özel odan olsun 1 hasta gelir baktın sana bela olcak söyle sekreterine çıkartsın odadan rahatsın ne güzel nöbete kalmassan saat 4 ten sonra çalışmassında hem parası daha çok ve daha prestijli toplum gözünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dahaka.warrior -- 29 Haziran 2015; 22:27:53 >

• Dahaka.warrior kullanıcısına yanıt
    Çok çok sağolun baya aciklamissiniz veterinerlik hakkında bilginiz varmi
  • Kartal065806 K kullanıcısına yanıt
    2500 'den aşşağı olmaz diye tahmin ediyorum tabi 4 bini bilemem hiç duymadım okadar alanı açıkcası
  • godblesyouwbdcbuddy0 kullanıcısına yanıt
    Tamam tesekkurler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.