Şimdi Ara

Virüsü temizledikten sonra?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma Live Security platinum virüsü girdi güvenli moddan temizledim ancak o zamandan beri bilgisayar biraz tuhaf davranıyor(geç açılıyor,bi videoyu tam ekran yaptığımda önce bir süre karanlık oluyor daha sonra görüntü geliyor vb) bunun sebebi veya çözümü konusunda fikirleri olan arkadaşlar var mı acaba?

• Advanced system care ile bakım yap devam ederse format atmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoplite

Bilgisayarıma Live Security platinum virüsü girdi güvenli moddan temizledim ancak o zamandan beri bilgisayar biraz tuhaf davranıyor(geç açılıyor,bi videoyu tam ekran yaptığımda önce bir süre karanlık oluyor daha sonra görüntü geliyor vb) bunun sebebi veya çözümü konusunda fikirleri olan arkadaşlar var mı acaba?

Combofix ile taratma yaptinmi?
  • detaylı bakım lazım...
    combofix ile tara -> gereksiz dosyaları temizle -> regedit temizle -> disk birleştir..
    uzun ve zaman isteyen bir yolculuk kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxCooLxXx

detaylı bakım lazım...
    combofix ile tara -> gereksiz dosyaları temizle -> regedit temizle -> disk birleştir..

quote:

Orijinalden alıntı: Unknown58

quote:

Bilgisayarıma Live Security platinum virüsü girdi güvenli moddan temizledim ancak o zamandan beri bilgisayar biraz tuhaf davranıyor(geç açılıyor,bi videoyu tam ekran yaptığımda önce bir süre karanlık oluyor daha sonra görüntü geliyor vb) bunun sebebi veya çözümü konusunda fikirleri olan arkadaşlar var mı acaba?

malwarebytes anti-malware ile taradım sayılır mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xXxCooLxXx

detaylı bakım lazım...

quote:

Orijinalden alıntı: Unknown58

quote:

malwarebytes anti-malware ile taradım sayılır mı?

kilitli olan işlem varsa diğer yazılımlar fayda etmeyecektir combofix daha detaylı ve kararlı temizlik yapar.

• Format at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Format at

Şart mı ya?
  • Güvenli modda virüs taraması yapmışsın normal virüs programıyla den taramayı normal açıkken yine virüs bulursa temizzlenmiyor demektir eğer sistemde yavaşlama ve anormallikler görüyorsan virüs sisteminde halen mevcut olabilir ve sistem dosyalarına zarar vermiş olabilir.
  • İlk önce tempi boşaltınız,CCleaner ile analiz ediniz.Daha sonra Malwarebytes Anti-Malware ile taratınız ardından nod32 ile temizleyiniz.Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakree -- 13 Eylül 2012; 1:47:13 >
  • Ccleaner ile temizleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.