Şimdi Ara

Vista usb modem kurulumu hatası [Çözülemedi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Casper marka usb modemi vistaya kurduktan sonra hiç bir sorun yokken ( AccessRunner Control Panel ile bağlantının olduğunu gösterirken ) çevirmeli bağlantı kurduğumda modem ile bağlantı kurulamı yada modem meşgul gibi hatalar veriyor. kullanıcı adı ve şifreyi doğru girmeme rağmen bağlanmıyor. Ayrıca Modemi cd'sinden kurduğumda masaüstüne bağlantının kısa yolunu atmadığı gibi herhangi bir bağlantıda kurmuyor. Yani bağlantıyı manuel olarak kuruyorum ve pppoe yerine çevirmeli bağlantıyı seçiyorum. Acaba bir yerde yanlış mı yapıyorum yoksa atladığım birşey mi var ? Yada VDriver Vista ile uyummu saülamıyor ( ki hiç bir donanımsal hata almıyorum )

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellowmoon -- 29 Nisan 2007; 12:51:32 >

• PPpoe seçtikten sonra VCI ve VPI değerleri var bunları 8 - 35 ayarladınız mı sırayla
  • Driver uyumsuzluğu olarak görünüyor.
    Modem ile bilgisayarınızın haberleşmesinde bu yüzden bir sorun oluyor.

Ayrıca internete bağlantıda da PPoE seçmezseniz sorun yaşarsınız.
  • quote:

PPpoe seçtikten sonra VCI ve VPI değerleri var bunları 8 - 35 ayarladınız mı sırayla

Evet.

quote:

Driver uyumsuzluğu olarak görünüyor.
    Modem ile bilgisayarınızın haberleşmesinde bu yüzden bir sorun oluyor.

Ayrıca internete bağlantıda da PPoE seçmezseniz sorun yaşarsınız.

Zaten bu 2 seçeneği sunuyor. Birisi geniş bant (dsl) diyor bunuda denedim ama bağlanamadı

diğeride çevirmeli. zaten kendim de usb modem kullandığım için ve çevirmeli bağlantı kuruyorum ve bağlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellowmoon -- 28 Nisan 2007; 21:49:59 >
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.