Şimdi Ara

Vodafone Kontratlı HTC Desire PDA >> Custom Rom Yükleme İşlemi.... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
2
Favori
33.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkçe destekliyor. Vodafone romundan sonra yükleme yaptığım ilk rom olduğundan performansını vodafone rom'a göre değerlendirebilrim; genelde akıcı ama arada takılmalar yaşayabiliyor. ve en önemlisi benim cihazımın açılması üstteki mesajda da yazdığım gibi çok uzun sürüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Türkçe desteği var mı yükleyen arkadaşlar nasıl perfortmansı ve stabilitesinden memnunmusunuz?
  • arkadaşlar ben vodafondan kontratlı aldım.burdaki custom rom yüklersem cihaz garanti dışı kalacak,olaki dokunmatiği bozuldu veya donanımsal bir problem oldu(Allah korusun ) eski vodafon romunu yükleyebilirmiyim?vodafon romu nerden bulabilirim ?adnroid marketin apk buldum yükledim tam prog. indir diyorum hata verip programı kapatıyor.applanet yükledim ama çalışmıyor,andoid market gezindim gerçekten güzelmiş custom rom yükelemek şart oldu
  • Şu Yasaklamalar yüzünden telefonu tehlikeye atiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Şu Yasaklamalar yüzünden telefonu tehlikeye atiyoruz.

evet. bende karar veremedim yapsam mı yapmasam mı diye. işlemler sırasında bir problem oluşmasından yada bir şeyleri yanlış yapmaktan çok korkuyorum

• leedroıd kullanıyorum,acılıs bıraz yavas ama baska sorun yok.teli kapatmadıgımdan ılk açılıs hızı benı ılgılendırmıyor zaten.baya hızlı meret,ustune adwlauncher ex ve mıuı theme kurdum alet kendıne geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Şu Yasaklamalar yüzünden telefonu tehlikeye atiyoruz.

evet. bende karar veremedim yapsam mı yapmasam mı diye. işlemler sırasında bir problem oluşmasından yada bir şeyleri yanlış yapmaktan çok korkuyorum

Bende yanlış yaparım diye korkuyorum.

• Garanti Resmen Devre Dışı Kalıyorsa Boşver O Zaman.
  • beyler ben de desiremi root ladım ve super oldu garanti sorun degıl bı sorun olursa offical roma donebiliriz.
    İçiniz rahat olsun custom rom kullanın telefon telefon olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celll

beyler ben de desiremi root ladım ve super oldu garanti sorun degıl bı sorun olursa offical roma donebiliriz.

bende sanırım bu ay içerisinde yapıcam. telefon vodafone romuyla kullanılmıyor
    tekrar vodafone romu nereden bulabiliriz ve onu yükleyince root kaybolur mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celll

beyler ben de desiremi root ladım ve super oldu garanti sorun degıl bı sorun olursa offical roma donebiliriz.

bende sanırım bu ay içerisinde yapıcam. telefon vodafone romuyla kullanılmıyor
    tekrar vodafone romu nereden bulabiliriz ve onu yükleyince root kaybolur mu?

ben de sorunun cevabını merakla bekliyorum.herkes döneriz demiş ama nasıl dönüleceğini veya nerden rom bulacağımızı söylememiş

• hakikaten vodafone roma nasıl geri döneceğiz ?
  • Telefonuma buradaki yönergeleri kullanarak Oxygen Gingerbread V2.0 RC6 kurdum ve catır catır calısıyor son derece hızlı ve gorsel acıdan guzel internal storage 90mb cok zor dolar arkadaşa anlatımındandolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

Telefonuma buradaki yönergeleri kullanarak Oxygen Gingerbread V2.0 RC6 kurdum ve catır catır calısıyor son derece hızlı ve gorsel acıdan guzel internal storage 90mb cok zor dolar arkadaşa anlatımındandolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Peki bu romu yükledikten sonra video kaydı çalışıyor mu cihazınızda ? Eğer çalışıyorsa servisten gelince bende yüklemeyi düşünüyorumda..
  • ya abiler şu en başta reflaşh packageyi yönetici olarak çalıştırıp recovery dosyasını seçiyozya seçiyom ama bişi yüklenmiyo programın altındada 'waiting for device.plug in now and and enable usb debugging.make sure htc sync is not installed' diyor illa htc sync kurmam mı gerekiyor
  • tamam htc sync ı yükledim programı çalıştırdım yönetici olarak ben recovery i seçmeden kendi bişiler yükledi ne olacak abiler bir bakın ne olur abi yaaa
  • reisler yardımcı olur musunnuz
  • bağlıyorum ama sürekli ben recovery i seçmeden kendi bişiler yüklüyo ne olur bş yardımcı olsanız
  • bir mübarek bana cevap verse arkiler
  • htc sync i silin. başka bir yerde gördüm kullanıcı denetimi gibi birşeyi kapatmanız gerek bilgisayarda uac diye aratırsanız çıkar. ben onu kapadıktan sonra yaptım ve root oldu.
  • quote:

htc sync i silin. başka bir yerde gördüm kullanıcı denetimi gibi birşeyi kapatmanız gerek bilgisayarda uac diye aratırsanız çıkar. ben onu kapadıktan sonra yaptım ve root oldu.

abi giriyorum oraya fasa fiso sonunda da netware için istemci hizmetlerini kaldır diyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.