Şimdi Ara

Vodafone ve Sagem Sahtekarlığı (Dikkatle Okuyunuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone Astorya Shop dan bir adet Sagem Spida UMID m1 mbook aldım. Cihazı ilk gördüğüm an aradığım bu diye aldım. Cihaza lafım yok tüm beklentilerimi karşıladı. Yalnız alırken hiç dikkat etmedim, bu cihazın hiç bir sürücüsü yada yazılımı verilmiyormuş. Vodafone teknoloji hizmetleri denen salak bir birimle beni muhattap ettiler. Bir grup sığırdan oluşan bu birim bana Windows'u nasıl silip de yeniden kurduğumu sordular. Tabi milleti salak sandıklarından çok şaşırdılar. Velhasıl windowsu kurduğumu ama driverleri temin edemediğimi söyledim. Bu konuda üzülerek yardımcı olamayacaklarını çünkü ellerinde gerekli yazılımın olmadığını söylediler. Düşünün kıçı kırık bir pc nin desteğini veremeyen bir kurum 3g satıyor. Neyse beni sagemin Türkiye servisine yönlendirdiler. Oradakiler ise farklı bir sığır sürüsü, bana driverlerı veremeyeceklerini sadece oraya götürürsem veya kargoyla gönderirsem ücret karşılığı yükleyeceklerini söylediler. Yani milleti söğüşlemeni en kolay yolu. Nette driverleri deli gibi arıyorum. Bulduğumda tüm üye olduğum formlara ölmüşlerimin hayrına bu driverleri vericem. Formdan bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar kalırım. Her iki kurumuda tüketici hakları kapsamında şikayet edeceğim tabiki ama öyle can sıkıcı bir durumki telaffuz edemem. Bir bilgisayar alıyorsunuz ve size driver leri vermiyorlar sadece para karşılığı ile yüklüyorlar. Takdir sizin. Bir şeyi alırken 40 kere düşünmek şart.

• Ona biz sahtekarlık demeyelim de bilgisizliklerinden olmuştur diyelim, her neyse..

Buyrun, şu sürücüleri deneyin.http://i-mbook.com/service/download.php?x=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un4saken -- 14 Nisan 2010; 23:31:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.