Şimdi Ara

Volvo c30 yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar c30 almayı düşünüyorum maksimum verebileceğim fiyat 45 binliradır,nasıl kullananlar bana bilgi verebilirler mi?2. el de çok sıkıntı yaşar mıyım?Şimdiden teşekkürler.

• Yok sanırım kimse?!?!
  • Hocam ikinci el gibi bir derdiniz varsa Volvo araçlarına hiç bulaşmayın derim.
  • konuyu yanlış yere açmışsın, volvo bölümüne açarsan yardımcı olurlar....t5 veya t6 motorlu volvo almadığınız sürece ikinci el konusunda hiçbir sıkıntı olmuyor, aksine en fazla değer koruyan markadır volvo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestekar87
    konuyu yanlış yere açmışsın, volvo bölümüne açarsan yardımcı olurlar....t5 veya t6 motorlu volvo almadığınız sürece ikinci el konusunda hiçbir sıkıntı olmuyor, aksine en fazla değer koruyan markadır volvo...

Yanılıyorsunuz hocam aksine cok deger kaybediyor. Babam 2008 yılında Volvo XC90 D5 7 koltuklu en full aracı 100.000 küsür € civarı bir rakama almıştı. Bugun satmaya kalksa en baba yigit 60.000 € ederi var. Üstelik daha 65.000 km civarlarında cok uçuk kmside yok. Gördüğün üzere 3 sene hatta 4 sene diye hesap edersek senede 10.000 € gibi bir zarar etmiş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

quote:

Orijinalden alıntı: bestekar87
    konuyu yanlış yere açmışsın, volvo bölümüne açarsan yardımcı olurlar....t5 veya t6 motorlu volvo almadığınız sürece ikinci el konusunda hiçbir sıkıntı olmuyor, aksine en fazla değer koruyan markadır volvo...

Yanılıyorsunuz hocam aksine cok deger kaybediyor. Babam 2008 yılında Volvo XC90 D5 7 koltuklu en full aracı 100.000 küsür € civarı bir rakama almıştı. Bugun satmaya kalksa en baba yigit 60.000 € ederi var. Üstelik daha 65.000 km civarlarında cok uçuk kmside yok. Gördüğün üzere 3 sene hatta 4 sene diye hesap edersek senede 10.000 € gibi bir zarar etmiş oluyor.

Volvo olmasıyla alakası yok onun, lüks segmentte araç olmasıyla alakası var. 100.000 euro gibi fiyatla alınan tüm araçlarda değer kaybı çok büyük olur.

Soruya gelirsek s40 ya da s60 alsaydınız değer kaybı olarak diğer markalardan geride olmazdınız, ancak c30 bir miktar dezavantaj 2. el konusunda. Ben 2. el almıştım c30'umu sıfırına göre oldukça uygun fiyata gelmişti. Hatta satarken kar ederek satarım büyük ihtimalle. Soruya gelirsek sıfır takıntınız yoksa kesinlikle 2. el uygun bir araç düşürmeye çalışın.

• Ben 2. el almayı düşünüyorum,temiz düşük kilometre hatta D2 olursa süper olur:)
    Sexuality nasıl memnunmusunuz siz araçtan?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_40036870/tm.htm

Bu konuya bir bak istersen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.