Şimdi Ara

VW Bora Çakmak ve Konsol Havalandırma Düğmesi ışıkları sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2004 Model Bora Comfortline otomatik aracım var. Çakmak çalışmıyor ve konsoldaki havalandırma panellerinin yanındaki ışıklar yanmıyor. Sizce neden olabilir. elektrikçi 50TL istedi..

Teşekkürler

• Çakmağın sigortası atmıştır, ışıklarında lambası patlamıştır. Kullanma kılavuzundan sigortayı sizde değiştirebilirsiniz ama lambalar için bir kaç yeri sökmek gerekiyor
  • bnmde çakmak çalışmıyor yaw.. yarn bakıyım bi sigortalara
  • benimde kalorifer kumanda düğmelerinin ışığı yanmıyordu ortadaki yuvarlak düğmeyi söktüm ampülünü değiştirdim suan on numara yanıyor.
  • bende de eskiden golf vardi. Onda da ayni sorun olmustu, ama bir gidip bir geliyordu. Temas sorunu oldugundan isiklar gittiginde yandan saglam bir tokatlayinca kendine geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamMaker

Merhaba Arkadaşlar;

2004 Model Bora Comfortline otomatik aracım var. Çakmak çalışmıyor ve konsoldaki havalandırma panellerinin yanındaki ışıklar yanmıyor. Sizce neden olabilir. elektrikçi 50TL istedi..

Teşekkürler

cevap gec oldu ama sol kapının yanındaki sigortaları kontrol ettir yüksek ihtimal ondan yalnız kendin sök tak yapma arıza ısığı yanıyor
  • ben de de var aynı sorun kalilüfer ısıkları yanmıyor yapan varsa tarif ets,n bende yapıyım
  • aynı sorun bendede var pasific 2004 bora. ahavalandırma ışıkları yanmıyor
  • Çakmaklığın sigortası ile ışıkların sigortası bir olabilir onu değiştirirseniz sorununuz çözülür..
    Iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Benimde başıma gelmişti klimanın ışıkları yanmamıştı klimanın ortadaki düğmesini söküp altındaki ampule kolayca ulaşabilirsiniz bunun için bir Penseyi beze sarmanız iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.