Şimdi Ara

w800 i tükçe dil desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurt dışından se w800i telefon geldi içinde türkçe menüsü yok. buna tükçe dil desteği yükletebilirmiyim ? tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfagvn -- 7 Temmuz 2006; 16:40:49 >

• versiyon yukletırsen turkce olur arama yap w800 update dıye anlatılmıstı formda yada ugrasmayım dersen dısarda 20 ytl yukluyorlar dıe bılıyorum
  • Ben sordum 40 ytl diyorlar yükleme için.ayrıca telefonunu hemen kayıt altına aldır yarın oburgun kapanmasın.basıma geldi kapandı telefonum

telefonun faturası
    gümrük belgesi
    ve pasaport gerekiyor kayıt icin.telekominikasyona gitmen lazım kayıt isi için.
  • kayıtlara yarın başlıcam şuan tüm belgeler var bakalım daha neler cıkarcaklar inş adam akıllı bir memur denk gelir
  • bızıde bılgılendırırmısın kayıt ıslemınde yapılanlar fılan
  • tabiki kayıtla ilgili neler yaptığımı anlatırım birazdan havaalanına gidicem faturanın arkasına damga vurdurmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfagvn -- 8 Temmuz 2006; 21:37:17 >
  • havalanında faturaya damga vurdurdum hiç sorun cıkmadı 5 dakakada halloldu. yapan arkadaslar varsa ben izmirdeyim izmirdeki tk ya başvurabilirmiyim yoksa ankaraya faks mı cekmem gerek. birde gümrükte ücret falan almadılar faturada 249 yazıyor ona göre işlem yaptılar pazartesi tk başvurucam inş orda sorun cıkmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.