Şimdi Ara

WARRIOR MU BP Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER SİZCE HANGİSİ DAHA İYİDİR ACİL YARDIM PLSSS

• basdan kasacaksan priest kasman daha kolay olur
    ama warrior la ii boss kesersin bp ile pek keseceğini sanmıorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

basdan kasacaksan priest kasman daha kolay olur
    ama warrior la ii boss kesersin bp ile pek keseceğini sanmıorum
    np olayı hangisinde daha kolay olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: St3GaNoS

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: St3GaNoS

prıestte townda otur buff ver ama
    hareket sevıyosan 62 de bp ol
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bence Direk Olarak Hızlı Kasılmak İstiosan Buffer Diorum Ama Dersen Ben Yawas Ama ii olmak isitorum o zaman wairor derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3AH

Bence Direk Olarak Hızlı Kasılmak İstiosan Buffer Diorum Ama Dersen Ben Yawas Ama ii olmak isitorum o zaman wairor derim

Alıntıları Göster
    Kasmak için priest np için de priest
    Ama boss felan için warrior
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peiz!

Kasmak için priest np için de priest
    Ama boss felan için warrior

Alıntıları Göster
    o zaman bp ok?

• quote:

o zaman bp ok?

Alıntıları Göster
    ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: VestMaster

ok

Alıntıları Göster
    kesinlikle bp ol! ! skilleri de buff,heal ,malice olarak ver hem rahat kasarsın hemde sağlam vurursun.ben şahsen 51 lik bp le 53-54 wariorları asasları kesebiliorum.büyücüleri saymıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuhafçocuk

kesinlikle bp ol! ! skilleri de buff,heal ,malice olarak ver hem rahat kasarsın hemde sağlam vurursun.ben şahsen 51 lik bp le 53-54 wariorları asasları kesebiliorum.büyücüleri saymıyorum

Alıntıları Göster
    warrior bence daha güçlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: anchovy24

warrior bence daha güçlü

Alıntıları Göster
    Para varsa bp yoqsa warrior! Paranın yanında itemde gerek saadet olmas :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: VestMaster

ok

Alıntıları Göster
    bpnin avantajları : sağlam atak , sağlam dmg , 62 olunca seri bi şekilde jugment atmak , buff verir ac verir kendine kasar durur , wolf gibi kitapları wardır .takıları , armorları ve silahları diğer cinslere göre daha düşük fiyatlıdır

bpnin dezavantajları : düşük defans , düşün hp , sprint yoktur sw alması zorunludur.

warriorun avantajları : sağlam atak , sağlam dmg , sağlam defans , 60 lvl büyüsünü hızlı seri şekilde kullanma.

warriorun dezavantajları : armorlar silahlar pahalıdır , uniq takıları zor bulunur, sw gerekir , buff gerekir , ac gerekir , wolf gerekir vs vs ,

ve bütün bunların sonunda diyebiliceğim şudur ben olsam bp kasarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilnefana

bpnin avantajları : sağlam atak , sağlam dmg , 62 olunca seri bi şekilde jugment atmak , buff verir ac verir kendine kasar durur , wolf gibi kitapları wardır .takıları , armorları ve silahları diğer cinslere göre daha düşük fiyatlıdır

bpnin dezavantajları : düşük defans , düşün hp , sprint yoktur sw alması zorunludur.

warriorun avantajları : sağlam atak , sağlam dmg , sağlam defans , 60 lvl büyüsünü hızlı seri şekilde kullanma.

warriorun dezavantajları : armorlar silahlar pahalıdır , uniq takıları zor bulunur, sw gerekir , buff gerekir , ac gerekir , wolf gerekir vs vs ,

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ilnefana

BP kasmak kolaydır ama warriorda item ve level warsa alayına gder

• quote:

Orijinalden alıntı: ilnefana

Alıntıları Göster
    Hiçbir wariora küfür edilmez eğer başkasının dalına basmazsanız.
    Heal kaçar, küfür, tek başına 5 aposta dalar salak heal 1920 yetişmez küfür, masive maklice baklemeden dm ye dalarlar götleri yanar kaçarken küfür, dah saymakla bitmez.Benim 5 serverda en düşük 48 lvl priestim war ve priest en iyi char bence.Ancak 63 lvl a kadar int kal hatta 72 skilini açana kadar int kal eğer uzun süreli oynamayı düşünüyorsan.Okçu da en iyidir oynayabilene, sonra priest sonra mage sonra assas ve warior.Hepsi lazım aslında ama enim sıralamam bçle ister doğru ister yanlış, her charı oynadım .
    Usko nun tek 80 lvl adamı ZİKE , bp debuffer, ve orc..:(

Adam nasıl kasar 1 ayda 10 lvl.Herkes 70 idi, bu herif 70 ile 80 lvl arası kaç milyon exp, nerde, ne keserek kaç saatte, hangi partilerde kastı inanın çok merak ediyorum.Oyunun basic data base ine birileri 3-5 m exp eklemiş olmasın, !! Dies GM leri böle bişey yapmaz ama acaba başkalarının müdahelesi var mı ? garipsedim ve bana göre 70 den 80 e kasan adamların kendileri ile birlikte mesela...(79 lvl %50 olan kimler var orclarda örneğin HusyTheTürk, sTRom, ne durumdalar filan??

anlayan anlasın

• quote:

Orijinalden alıntı: canleecanly

Hiçbir wariora küfür edilmez eğer başkasının dalına basmazsanız.
    Heal kaçar, küfür, tek başına 5 aposta dalar salak heal 1920 yetişmez küfür, masive maklice baklemeden dm ye dalarlar götleri yanar kaçarken küfür, dah saymakla bitmez.Benim 5 serverda en düşük 48 lvl priestim war ve priest en iyi char bence.Ancak 63 lvl a kadar int kal hatta 72 skilini açana kadar int kal eğer uzun süreli oynamayı düşünüyorsan.Okçu da en iyidir oynayabilene, sonra priest sonra mage sonra assas ve warior.Hepsi lazım aslında ama enim sıralamam bçle ister doğru ister yanlış, her charı oynadım .
    Usko nun tek 80 lvl adamı ZİKE , bp debuffer, ve orc..:(

Adam nasıl kasar 1 ayda 10 lvl.Herkes 70 idi, bu herif 70 ile 80 lvl arası kaç milyon exp, nerde, ne keserek kaç saatte, hangi partilerde kastı inanın çok merak ediyorum.Oyunun basic data base ine birileri 3-5 m exp eklemiş olmasın, !! Dies GM leri böle bişey yapmaz ama acaba başkalarının müdahelesi var mı ? garipsedim ve bana göre 70 den 80 e kasan adamların kendileri ile birlikte mesela...(79 lvl %50 olan kimler var orclarda örneğin HusyTheTürk, sTRom, ne durumdalar filan??

anlayan anlasın

Alıntıları Göster
    bp tam bir ölüm makinesi benim bp war 62 lwl ronark land de bile raptorlu herif indiiriyorum süper bence e iiisi bp

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLyJudGeMenT

bp tam bir ölüm makinesi benim bp war 62 lwl ronark land de bile raptorlu herif indiiriyorum süper bence e iiisi bp

Alıntıları Göster
    Aslında şimdilerde bp lerde 72 skillide çıktı tam oldu ama dd helmet ve dd takı olmadan sen bi hiçsin istersen 100 lvl ol !
    (neden diye sorarsan benim gbi pisko asaslar sana en kötü 3000+ vurur haberin ola sonra sanada shard veririz ağlamassın )

• quote:

Orijinalden alıntı: Xinu

Aslında şimdilerde bp lerde 72 skillide çıktı tam oldu ama dd helmet ve dd takı olmadan sen bi hiçsin istersen 100 lvl ol !
    (neden diye sorarsan benim gbi pisko asaslar sana en kötü 3000+ vurur haberin ola sonra sanada shard veririz ağlamassın )

Alıntıları Göster
    tmm doğru diosun dd siz olmaz ama 3000+ ohaa ne bu kardeşim kaç atak var sende 4k mı abartma 300 ac ile vurcağın en fazla 1600!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: XTrasHe

tmm doğru diosun dd siz olmaz ama 3000+ ohaa ne bu kardeşim kaç atak var sende 4k mı abartma 300 ac ile vurcağın en fazla 1600!!!

Alıntıları Göster
    Bloody beast yediğinde dd korumanın 5 saniyeliğine yarı yarıya etki ettiğini ve benim arkamda hep 1 rezzerla dolaşıp tormentsiz kımseye dalmadıgımı ve benim beramusun en büyük mage avcısı oldugumu hesaba katmamamışın LOL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xinu

Bloody beast yediğinde dd korumanın 5 saniyeliğine yarı yarıya etki ettiğini ve benim arkamda hep 1 rezzerla dolaşıp tormentsiz kımseye dalmadıgımı ve benim beramusun en büyük mage avcısı oldugumu hesaba katmamamışın LOL

Alıntıları Göster
    hahahah o koşulda bende o kadar çakarım
  • warrior boss keser defansı sağlamdır 60'tan sonra tadına doyamazsın hem np hem level hem para kasar bp ise fazla işe yaramaz atağın iyi olur yalnız defansın uniq takıların olmadığı zaman berbat olur sağlam bir asasın spikeına kurban olursun iron belt,iron necklases gibi dagger defans veren iyi uniqlerin olmazsa cz'de townda oturup buff vermekten başka hiçbir işe yaramazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.