Şimdi Ara

wave 2 netten tv kanallari izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar wave 2 telefonumdan internetten türk kanallarini izleyebilirmiyim? kanal d nin kendi online stream ini izleyemedim flash player hatasi verdi. bildiğiniz link varsa yollayabilirmisiniz?

• turkcell'li misin ?
  • Spb tv uygulaması ile Trt serisi ve Cine 5 gibi bir iki kanalı daha izleyebilirsin.Tabi görüntü olarak vasat.
    Onun dışında ileride tivibu desteği de gelebilir.
    Benim bildiklerim bundan ibaret;)
  • yok yani turkcell mobil tv desteği var ordan biliyorum ben mesela günde 1tl verip baya kanal izliyorum 3g den.ligtv falan da günlük 3 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

yok yani turkcell mobil tv desteği var ordan biliyorum ben mesela günde 1tl verip baya kanal izliyorum 3g den.ligtv falan da günlük 3 tl.

Arkadaş netten dediği için sadece o seçenekler üzerinde durdum.Yoksa mobil tv olayı da var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müteferric

quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

yok yani turkcell mobil tv desteği var ordan biliyorum ben mesela günde 1tl verip baya kanal izliyorum 3g den.ligtv falan da günlük 3 tl.

Arkadaş netten dediği için sadece o seçenekler üzerinde durdum.Yoksa mobil tv olayı da var tabi.

tamam zaten mobil tv'nin uygulaması yok wap sayfası açıp oradan izliyorsunuz.
  • Anlatamadım herhalde.Mobil tv operator desteği ile izlenebilir ancak.Wifi'dan girip izlenemez.Waptan bağlanıyor olabilir fakat operatörden tarife edinmeden kullanamazsın.Netten Tv derken direkt (stream) olarak yayın yapan siteleri\uygulamaları kastediyorum.Bunlar için ekstra para vermeden,wifi olan bir yerden izleyebilirsin.Mobil tvde illa ödeme yapmak zorundasın.
  • quote:

Anlatamadım herhalde.Mobil tv operator desteği ile izlenebilir ancak.Wifi'dan girip izlenemez.Waptan bağlanıyor olabilir fakat operatörden tarife edinmeden kullanamazsın.Netten Tv derken direkt (stream) olarak yayın yapan siteleri\uygulamaları kastediyorum.Bunlar için ekstra para vermeden,wifi olan bir yerden izleyebilirsin.Mobil tvde illa ödeme yapmak zorundasın.

tamam.o zaman spb tv indireceksin ama kanal d falan yok ondan da.
  • quote:

Anlatamadım herhalde.Mobil tv operator desteği ile izlenebilir ancak.Wifi'dan girip izlenemez.Waptan bağlanıyor olabilir fakat operatörden tarife edinmeden kullanamazsın.Netten Tv derken direkt (stream) olarak yayın yapan siteleri\uygulamaları kastediyorum.Bunlar için ekstra para vermeden,wifi olan bir yerden izleyebilirsin.Mobil tvde illa ödeme yapmak zorundasın.

tam da bunu kastetmistim arkadas ozetlemis sagolsun
  • Evet ,Şuan için en uygun seçenek o (spb) gözüküyor.Bada2.0 geldiğinde flash desteği de geleceği için büyük ihtimal kanallar kendi internet sitelerinden v.s izlenebilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet ,Şuan için en uygun seçenek o (spb) gözüküyor.Bada2.0 geldiğinde flash desteği de geleceği için büyük ihtimal kanallar kendi internet sitelerinden v.s izlenebilecek.

bada 2.0 da flash lite 4 destegi gelecek diye duydum. Turkiye cikis tarihi 4 aralikmis yanilmiyorsam
  • Evet flash lite 4 gelecek.Tarih ise kesin değil bence,dogru aralık diyorlar ama daha erken de olabilir, geç de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.