Şimdi Ara

Web den anlayanlar buraya...!!!plssss

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazır kodlarla web siteme video koyabiliyorum fakat ben siteme giren arkadaşlarında video yerleştire bilmesini istiyorum.Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Çok yüzeysel yazmışsın... İstediğin olayın yapılması için birçok yöntem mevcut. Sen videoyu sanırım html kodlar ile koyuyorsun değil mi ?
  • youtubede videoların sağ tarafında kodlar mevcut ordan çal
  • Kardeş videoyu sen koyupta kendi siteni güncelliyorsun değilmi? ..Sonucta arkadaşların girip senın siteni nasıl değiştirebilirki ?
  • Bu çok anlamsız
  • Arkadaş yotube mantığı ile çalışacak bir ek sayfa istiyor.

Kısaca kullanıcı adı ve girip kendi videolarını yükliyebilmesi için bir veri tabanı yaratman lazım.
    Sonra video ekliyebilmesi için gerekli panelleri yaratmak lazım.
    Sonra bu videolar eklendikten sorna admin tarafından gerekirse onaylanması lazım.Yoksa adam Atatürk'e yönelik kötü sözlerin olduu videoyu koydumu tamam siten kapanmıştır

Hee birde unutmadan Hosting in iyi olması lazım sonuç oalrak video vs koyucaksan hızlı bir şekilde izleyebilmsi için hosting altyapısının iyi olması + aylık bantwith sınırısnında baya yüksek olması lazım yoksa o sınırdan sonra site hop kapanır.
  • sana katılıyorum dosttum en mantıklı cevabı vermişsin arkadaşa..
    quote:

Orjinalden alıntı: BİG KİNG

Arkadaş yotube mantığı ile çalışacak bir ek sayfa istiyor.

Kısaca kullanıcı adı ve girip kendi videolarını yükliyebilmesi için bir veri tabanı yaratman lazım.
    Sonra video ekliyebilmesi için gerekli panelleri yaratmak lazım.
    Sonra bu videolar eklendikten sorna admin tarafından gerekirse onaylanması lazım.Yoksa adam Atatürk'e yönelik kötü sözlerin olduu videoyu koydumu tamam siten kapanmıştır

Hee birde unutmadan Hosting in iyi olması lazım sonuç oalrak video vs koyucaksan hızlı bir şekilde izleyebilmsi için hosting altyapısının iyi olması + aylık bantwith sınırısnında baya yüksek olması lazım yoksa o sınırdan sonra site hop kapanır.

• Host'unun PHP desteği varsahttp://www.phpmotion.com/ şuradan hazır video portal sistemini indirebilirsin. Tamamen ücretsiz bir sistem, kurulum hakkında siteden yardım alabilirsin. Nasıl çalıştığını görmek için şu siteye bakabilirsin:http://www.lowrangetv.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.