Şimdi Ara

wharfedale front hoparlör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wharfedale 9.4 ile 9.6 arasında karar veremedim, iki modelin farkları neler? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Ayrıca fiyatları konusunda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
    (Anfim Yamaha RXV-457)

• Arasındaki farkı araştırma bile arkadaşım eğer bütcen müsait ise kesinlikle 9.6 al derim.mesela 9.4 anfine göre düşük kalacaktır ama 9.6 tam sana göre.
    9.6 nın fiyatı 820 ytl civarında ama dolar baya geriledi baya düşmüş olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hypnoz -- 23 Nisan 2007; 21:29:22 >
  • Front seçimi için 9.5 ile 9.6 arasında kalabilirsin ama 9.4 kesinlikle frontlar için uygun değil siwit. Bu sadece benim değil, forumdaki hemen hemen herkesin fikridir. Frontlar için mutlaka birazcık daha bütçeni arttır ve 9.6 derim. 24.4.2006 tarihi ile bursa cd bank 9.6 fiyatı 729$, 9.5 549$, 9.4 421$. Tabi peşin alımlarda %22 forum indirimi yapıyorlar. Selamlar...Aşağıya linki de atıyorum
    TIKLA
  • arkadaşlar doru sölüyorlar bende onlara katılıyorum...
    belki aradaki fiyat farkından dolayı düşünüyorsundur ama kesinlikle değecektir sana söliyim en azıından ben 9.6 alıpta çok pişman olan kimseyi görmedim.ama önceden yargılı sakın almayan diğen kişiler olabilir ama bu benim şahsi düşüncem.pişman olmazsın
  • 9.6 kaliteli bi firmanın da 9.4 üvey evlat gibi aradaki fark büyük bide amfin 9.4 e biboy büyük 9.6 fiyatı sürekli oynuyo dolardan dolayı
  • Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, birde subwoofer olarak duyduğum ve tavsiye aldığım bir ürün var definitive PF15TL , bu sub hakkında bilginiz varmı acaba? mevcut olan hoparlörlerime (Yamaha P100 5.1 hoparlör paketi) sadece bu sub' u eklesem istediğim performansı alırmıyım?
  • İstediğinden fazla performans alırsın.
  • Peki son bir soru daha soracağım definitive PF15TL mi yoksa super cube III mü, bu iki modelin farkları nedir? İnternette araştırdım PF15TL ile ilgili bilgi bulamadım. Teşekkürler.
  • arkadaşımben şu an pf15 kullanıyorum.cup III nasıldır bilmiyoru ama sana cevap vereceğinden eminim bu modelin.
  • Yorum ve önerileriniz için gerçekten teşekkür ederim arkadaşlar. Definitive PF15TL ye karar verdim. Ancak bir soru var kafamda sormadan edemeyeceğim, bu sub'in arkasındaki çıkışlara baktım hight ve low olamak üzere R ve L giriş çıkışları var(birde LFE) bu noktada kafam karıştı anfimin arkasında tek bir sub çıkışı var R ve L çıkışları yok nasıl bağlantı yapılacak özelbir kablo falanmı var.
  • Son sorumu dikkate almayın öğrendim. Fakat bu Definitive PF15TL eski bir modelmi çünkü def 'in kendi sitesinde böyle bir ürün gözükmüyor.
    (http://www.definitivetech.com/)
  • sub seçiminde oda büyüklüğünün çok önemi var .kullanacağın alanın ebadını yazarsan seni doğru yönlendirebilirim.hemde fazla para vermezsin
  • ARKADAŞLAR BENDE BİR SUB ALMAK İSTİYORUM ORTALAMA 300 YTL CİVARINDA HOPORLER SETİM PURE ACOUSTİCS JONIOUR 700 WATTLIK 8 OHM KULLANACAGIM ODA 20 METREKARE BUNA UYGUN NE ÖNEREBİLİRSİNİZ ..
  • Odamın büyüklüğü yaklaşık 25 m2 kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.