Şimdi Ara

Wi-fi den video izleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumda 3G ile internette hiç bir sorun yok. Wi-fi den girdiğimde de öyle. Fakat simdi kaldığım yerin internetine girdiğimde, sorunsuzca internette gezebiliyorum, internet gerektiren uygulamaları rahatça kullanabiliyorum, AppStore dan oyun indirebiliyorum. Fakat gel gelelim iş video açmaya gelince acmıyor!! Aynı şekilde tv uygulamalarından televizyonda izleyemiyorum. Örneğin; Youtube den video izlemek icin uygulamasından ayrı deniyorum, elimdeki web browserların hepsinden ayrı ayrı deniyorum hatta sapıtıp Facebook un uygulamasından herhangi bir Youtube videosu bulup açmayı deniyorum; sonuc hepsinde hüsran... Telefonu o ağdan çıkarıp 3G den bağlandığımda hiç bir sorun yok. Başka bir Wi-fi ağından bağlanıyorum yine sorun yok. Sadece ve sadece bu modemde bu sıkıntıyı yasıyorum. Daha öncede dediğim gibi bu ağda da video çalıştırmasının dışında başka hiç bir problemde yok.

Ne yapacağımı, nereyi kurcalayacağımı, nereye bakmak gerektiğinide bilemedim. Daha önce böyle bir sıkıntıyla da hiç karşılaşmadım.

Öneri ve yardımlarınızı hevesle bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BoBChopper kullanıcısına yanıt
    Forumu biraz detaylı incelemeni tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81603706&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.