Şimdi Ara

Wildfire S İnternet paketleri hakkında ne yapmalıyız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bize 100 mb hediye edilmesi gereken paket, sistemsel hatadan 250 mb oldu demişlerdi bana bayiden. Şimdi vodafondan mesaj geldi aylık 250 mb vodemnet paketiniz 31.09.2011 23.59 da iptal etmesseniz yenilenecektir diyor. Benim ne yapmam gerekiyo bu paketi iptal etmeli miyim? ayrıca bu 250 mblık vodem paketin ücreti faturaya yansıtılmış sanırım. ortalama 35 gelmesi gereken fatura 47 gözüküyor. +- 2 olsa yinede 10 tl bir vodem paket ücreti yansıtmışlar sanki. ve son olarak vodafonun sitesinden internet paketlerim şu durumda gözükmekte ;

Wildfire S İnternet paketleri hakkında ne yapmalıyız

açıklama olmayan acaba vodafonun hediyesi olup, alttaki ekstradan 250 mb vodem mi yansıtmışlar benim tarifeme ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkAkgn -- 31 Ağustos 2011; 14:36:13 >

• hocam güncel tutarı diyorsunuz herhalde onu şimdilik göz ardı edin, ana konuda da yazıldı çizildi bu paketle alakalı 10 tl falan alınmıyor ilk 6 ay ücretsiz tanımlanıyor.arkadaşıma 3. kez tanımlandı herhangibir ücretlenme olmadı ilk faturasında,2. faturasıda belli olur yakın zaman diliminde yine yazarım.

Ekleme: kampanyaya girdikten sonra kesilen 2. faturası da belli olmuş onda da ek 10 tl falan yok hocam bilginize.Bence sizde faturayı bekleyin güncel tutarlar son zamanlarda hep hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 31 Ağustos 2011; 16:38:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.