Şimdi Ara

win10 disk kullanımı %100 YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemim ; Ryzen 1500x # GTX 1060 3gb # Gskill 2400mhz 1x8gb # asus a320m-k

Windows 10 kurulu ve herhangi bir işlem yaparken disk kullanımını %100 gösteriyor ( oyunlar olsun, windows dosyaları olsun, defender olsun ne çalışırsa disk kullanımını %30-90 larda kullanıyor )

Aynı sistem ve aynı windows sürümü arkadaşımda var fakat onda hiçbir fps drop, disk kullanımı saçmalığı olmuyor. Win10 ve 8 de bu sorun yaygınmış, şimdi ben sorunun win10 da mı yoksa HDD 'de mi olduğunu nasıl anlayabilirim? Diğer parçaların sorunlu olması disk kullanımını bu şekilde etkiler mi?

Win7 kurmayı denediğimde usb'den yaptığım için klavye ve mouse'u görmüyor, ps2 dönüştürücü veya eski klavye mousem yok, pc açıkken setupdan win10 un üstüne kursam sıkıntı çeker miyim?

• Benim dizüstü bilgisayarımda aynı sorun vardı. Windows 8.1 ve Windows 10'da bu sorunu yaşadım. 2 Ay önce WD Black 7200 RPM hard disk satın aldım , şuan hiçbir problemim kalmadı.
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    sorun win10 değil hdd diyorsun yani? Ama arkadaşda da aynı sistem var hazır kasa aldık yinede bir deneyeceğim sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaxes

sorun win10 değil hdd diyorsun yani? Ama arkadaşda da aynı sistem var hazır kasa aldık yinede bir deneyeceğim sağol.

çözebildiniz mi? neden kaynaklanıyormuş? Disk mi Windows 10 mu?
    Windows 10'un bazı versiyonlarında bende böyle sorun yaşamıştım ama sonraki gelen güncelleme ile düzelmişti..
  • Ugrasamadim garantiye yolladim donanimsaldi benimki sanırsam win7 de mavi ekran aldim 2 defa, win10 hizmetleri kapali performans modu da denedim ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.