Şimdi Ara

Windows Mobile 5.0 programları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Benim elime bir tane i-mate k-jam geçti ve bunun üzerindede windows mobile 5.0 işletim sistemi var. Bir kaç gündür program arıyorum ama buldugum bazı programların yanında pocket pc 2002 bazılarında ise pocket pc 2003 yazıyor. Bu programlardan bi kaç tanesini indirdim kurdum. Bi tanesi hiç kurulmuyor, bir tanesi kuruluyo düzgün çalışmıyor, öteki çalışıyor ama yavaş :)

Şimdi ben şunu merak ediyorum; acaba bu wm 5.0 için yazılmış programlar varda ben mi bulamıyorum ? yoksa pocket pc 2002 ve 2003 programları wm 5.0 da normalde çalışırda ben mi çalıştıramıyorum? Eger wm 5.0 'a uygun program indirebilecegim linkler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Birde exchange ile push email olayı var. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa detaylı şekilde sorabilirim.

Teşekkürler.

• www.mpx.gen.tr orada belki program bulabilirsin...
  • orada dedigin neresi anlamadım :)
  • hemen hemen her yazılımın 2005 uyumu çıkıyor, zaten çoğu yazılım da temelde 2005 uyumlu, o yüzden 2003 ve 2003SE uyumlu olan yazılımlar 2005'te de çalışır. çalışmasa da update'i çıkar.
  • Peki aşagıda yaptıgım eşitlik dogru mu ?

Pocket Pc 2003 = Windows mobile 2003
    Windows mobile 2005 = Windows mobile 5.0

Pocetpc 2003 kendi başına bir işletim sistemi degil mi ? Sordugum sorular bazılarına göre basit yada saçma gelebilir ama idare edin işte PDA dünyasına ilk defa giriyorum :)
  • alttaki doğru üsttekinden emin değilim.
  • üstteki aynı değil pocet pc ile mobile çok farklı karıştırma. söylediğim site yönetim engelliyor mpx..gen..tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: memina

Peki aşagıda yaptıgım eşitlik dogru mu ?

Pocket Pc 2003 = Windows mobile 2003
    Windows mobile 2005 = Windows mobile 5.0

Pocetpc 2003 kendi başına bir işletim sistemi degil mi ? Sordugum sorular bazılarına göre basit yada saçma gelebilir ama idare edin işte PDA dünyasına ilk defa giriyorum :)

pocket pc 2003 ü işletim sistemi niyeti ile yazmışsan doğru denilebilir ama 2003 işletim sisteminin bide second editionu var, bide her birinin phone editionları var yani gsm li bir pocket pc ile GSM siz bir pocket pc nin işletim sistemi farklıdır

2. ifade zaten aynı şey, sadece kısaltma yapılıyor oyle...
  • Peki bende ki ingilizce bunu nasıl turkce yapa bilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: simlockman1

Peki bende ki ingilizce bunu nasıl turkce yapa bilirim

senin cihaza uygun zannediyorum ki sendeki cihaz PDA2K idi baska bir topic te yazmışsın PDA2K ya uygun turkce rom bulmak lazım, bulabilirsen ki biraz zor forumda olan biri varsa ve bu topicde bu postu okursa sana da vermek isterse anca olur, bide bu rom u yukleme meselesi var, o da ayrı bir mesele...

istersen KVK yi arayip bir sor bu islemi kaca yaparsınız diye, kafana yatarsa denersin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.