Şimdi Ara

windows starting diyor ama. . . :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xp 32 bit işletim sistemine windows 7 kurdum yaklaşık 20 gün boyunca kullandım ama sonra bi program yüzünden yeniden format atmak zorunda kaldım.tekrar windows 7 kurmaya çalıştığımda herşey normal hani ilk açılışta kuruluma başlamak için bi tuşa basın diyor,basıyorum altta beyaz bi çubuk doluyor herşey normal ondan sonra windows 7 is starting diyor o pencereler kalp gibi atıyor 2-3 defa ondan sonra duruyorlar kuruluma geçecek derken hiçbir tepki vermeden duruyor.hiçbirşey olmuyor sonuçta.ama xp yi yükleyebiliyorum :S.xp den harddiske format atıp üzerine 7 yi kurmayı denedim gene aynı şey oldu ekran dondu kaldı.Bi yardım lütfen 7 şimdiye kadarkı en iyi işletim sistemidi bence.ha bu arada elimde vista ultimate var onu da denedim kurmayı aynı 7 gibi hata verdi yani windows başlıyor derken o ekranda durdu kaldı.
    şimdiden teşekkürler

• Harddiskin bölünmüş ise eğer birde harddiskini birleştirerek dene...
  • Bios u resetle (clear cmos yazan soket e jumper tak ve ya pili sök biraz bekle yeniden tak)Windows 7 nin tüm sürümlerinin bulunduğu bir dvd den yükleme yapıyorsan sözünü ettiğin bölüm uzun sürüyor.
  • ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. harddiski birleştirerek denedim olmadı. clear cmos yazan soket e jumper tak----bunu hiç anlamadım pili sök tak dediğinizi de deneyeceğim.buraya yazarım.windowsun 7 nin 64 ve 32 bit ultimate yüklü olan dvd ile deniyorum
    saygılar...
  • uzun uğraşlarım sonucunda pilin yerini buldum ve dediğinizi yaptım.çıkarttım oturdum yemeğe 1 saat falan çıkık kaldı.ondan sonra taktım toparladım pc yi.bi açtım görüntü ok :D bi tırs bi tırs,sonra kendiliğinden geldi görüntü şimdi kurdum 7 yi sorunsuz çalışıyor hatta oradan yazıyorum:D

gorthaurswrath ve themanyax
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.