Şimdi Ara

WİNDOWS VİSTA BİZE NE GETİRECEK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şu vista bize ne getirecekmerak ettim
    saygılar

• görsel öğeleri ön planda ve görselliğe önem vermiş bi işletim sistemi olarak çıkıcak karşımıza yönetimsel boyutları ve kullanıcı boyutları daha profesyonelce hazırlanmış bir işletim sistemi.. microsoft un tüm deneyimlerini sergilediği bir işletim sistemi bana kalırsa... ancak minimum 1 gb ram istemesi bize artık en az 2 gb ram le pc kullanabilcez anlamına gelior. Win Xp 256 minimum istiyor ama 512 tam verim oluyor. vista da 2 gb şart gibi görünüyor şimdiden birde en az 128 mb belleğe sahip bir vga ha birde münumum 2.gHz işlemci
  • hic birsey getirmeyecek sakin yukleme ben yukledim simdi nasil kaldiracami dusunuyorum driverlari tanimiyor hepsi altust oldu tekrar yukluyorum yine olmuyor sadece gorsel ogeler degismis hepsi o onun icinde degmez makinada acayip agirlasti benim tavsiyem sakin yuklemeyin
  • Getireceklerini bilmem ama götürecekleri iyi biliyorum. Bol sıfırlı YTL'ler götürecek. Şaka bir yana Vista ilk başta birçok yenilik getirecekti ancak zamanla bunlar yetişmeyecek diye tek tek çıkarıldı. Örneğin bu kadar sene sonra çıkacak yeni işletim sisteminin olmaz olmazı yeni büyük boyutlu disklerde daha fazla performans sunması gereken yeni nesil dosya sistemiydi, çıkarıldı. NTFS'ye devam. Yenilere bakarsak yeni bir makyaj ve şimdilik yeni bir güvenlik anlayışı ama onun da yakında ne kadar güvenilir olduğunu hepimiz göreceğiz.
  • gerçekten çok profesyonelce yapılmış imzamdaki sistemle 5552 sürümünü kullanıyorum ama yinede ekran kartı ve ramle sorunum var 2 gb ram şart birde x1800 serisi ekran kartı ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: i_halil

hic birsey getirmeyecek sakin yukleme ben yukledim simdi nasil kaldiracami dusunuyorum driverlari tanimiyor hepsi altust oldu tekrar yukluyorum yine olmuyor sadece gorsel ogeler degismis hepsi o onun icinde degmez makinada acayip agirlasti benim tavsiyem sakin yuklemeyin

Betası piyasada yüklediğin beta sürüm bak adı üzerinde beta sürüm deneme sürümü... driver cd leri çöpe gidicek vista sayesinde herşeyi kendi tanıcak çünkü
  • vista kendisi piyasaya çıkmadan adı geziyoo ama şüphesiz her windows da olduğu gibi bi önceki sürümüne göre çok farklar olacağı kesin özelliklede vistada görsellik aşırı derecede ön plana çıkarılmışş şu beta olayı bitse gerçeği bi çıksada yükleyip bi denesek sabırsızlanıyorum artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.