Şimdi Ara

Windows XP Product Key

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Her Pc de 50-60 Gb. veri oldugu icin Ghost ile clonliyacagiz.
    Fakat her Pc'nin isletim sistemleri lisansli. Ghosttan sonra hepsini tek tek net uzerinden etkinlestirisek birtanesinin windowsu 30 kere etkinlestirilecegi icin sorun yasiycaz.

Onun yerine 30 makinayı clonlayip clonan sonra her makinanın "product key" lerini tek tek degistirip net uzerinden lisansi etkinlestirsek bana daha mantikli geldi.

Problem su:
    30 undada aynı olacak Bu "product key" leri kendi product key leri ile nasıl degistirecegim.

Simideden t.derim saygilar...

• Selam ;
    tek makinayı etkinleştirdikten sonra ghost'u alıp diğerlerine yüklesen olmuyormu?
  • product key changer kullanabilirsin. internette araştır. bulamazsan profilde msn adresim var. ordan yollayabilirim
  • tesekkur ederim... Iyice arastirayim bulamazsam rahatsiz etcem sizi artik.
    hoscakalin...
  • Hoca o dediğin işi ben haftada 30 bilgisayara zaten yapıyorum:)
    Bak o iş şöyle oluyor.

Ghost ile kurduktan sonra bazı sistemler sana tekrar aktivasyon etmeni söyleyecek bazıları zaten aktive edildi diyecek. Hal böyle olunca zaten aktive edildi denen bilgisayarlar bizim için problem olmuş olacak. Sana aktivasyon soran bilgisayarlar ise aktivasyon penceresinde sana product key'i değiştir diye bir buton sunacak. Ordan bu product keyi değiştirip aktivasyonunu yaparsın.

Peki zaten aktive edildi diye soranlar ne olacak?
    Bu tür bir durumda sadece ram'i değiştirmen bile yetecektir. Nadiren de olsa 2 ram değiştir diyebilir. Bunu yapmaktaki amacımız donanım değişti tekrar aktive et kardeşiö penceresini görmektir. Umarım açık olmuştur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.