Şimdi Ara

Wizard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diablo 3 alıcam birkaç arkadaşla birlikte herbirimiz birer class seçti ben wizard oynamak istedim ancak wizard guidelarına bakarken aklıma gördüğüm birşey takıldı guideı yazan adam energy armor adlı skilli ve seçilicek rune'u force armor yazmış rune'un açıklaması şöyle "While skill is active incoming attacks that would deal more than 35% of your max Life are reduced to deal only 35% of max Life instead." bu rune'u kullanan veya bana açıklamasını yaparak yardımcı olacak bir arkadaş varmı ?

• tek seferde canının %200'ünü yersen ölürsün.

canının %135'inden az bir damage yediğinde canının %35i kadar etki eder. %135 - %200 arasında yediğin oranda canın azalır.

örneğin canın 100 olsun. 200 damage yediğin an ölürsün.

bu anlattıklarımın tamamı TEK SEFERDE yediğin damage'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 23 Haziran 2012; 0:29:33 >
  • Ben bu rune seçili iken hp mi 50k yapsam bir şekilde 67k dmg almadıktan sonra canım hiç düşmeyecek mi yani? Tek seferde 67 k vuran bir yaratık var mı infernoda? Bosslar vs hariç.
  • silinebilir. Asıl yorum aşağıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 23 Haziran 2012; 0:28:55 >
  • Hocam siz bu runeyi test edebildiniz mi? Ben hell'e geçtim orada az vuruyorlar diye yine de az da olsa dmg alıyordu tırt npclerden. Vardır elbet bir güzelliği de ben şu res vereni alıyorum genelde.
  • Tamam şimdi hatırladım yukarıdaki yorumları da düzeltiyim, canının %135'inden az damage yediğinde bu canının %35i kadar hp götürüyor. %200 damage'de ölüyorsun direk.

Hocam ben direk ilgili grafiği size veriyim, bir inceleyin.

Wizard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 23 Haziran 2012; 0:28:26 >
  • bende hell gecince bıraktım wizrd

son patch ile %100 den %65 düşürdüler
  • Son patch le çoğu şeyi nerflemişler çok kötü olmuş bence :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.