Şimdi Ara

Woofer patladı galiba

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim logitech x-210 2+1 ses sistemim var ve bu akşam ne olduysa anlamadım wooferdan çıtırdı sesi geldi bir kaç saniye sonra baktım wooferdan bass sesi gelmiyor hoparlörlerden ses geiyo ama wooferda bişi yok acaba woofer yandı mı yardım ederseniz sevinirim yandıysa yeni bişiler bakıcaz artık

• Hocam yansa yanık kokusu kesinlikle gelirdi ama patlamıs olsada Boink Boink ses çıkartır bass seslerinde
  • Ee sorun nerede o zaman wooferdan hiç ses gelmiyor ama uydular'dan ses geliyor yani bass sesini vermiyor ne yapıcaz wooferda ne gibi bi sorun olabilir arkadaşlar bi yardım edin eğer tamir imkanı varsa tamir ettiricem yoksa yeni bişeyler bakmak zorunda kalıcaz.
  • wooferun içini aç elınde höparlor varsa bunla deneme yapabılırsın bak woofera gıden kablolara ses gıdıyomu ama bunu denerken cok kısık seste ac bassıda kıski kaş yaparken göz cıkarma sadece dene bende 4.1 vardı aynı problem bendede vardı sorun wooferda degılde ıcındekı devreler yanmıs olabılır bende boyleydı oyle bıseyse 10 ytl ye falan patlar yanık devre sayısına gore
  • belki sigortası atmıştır.sigortasını değiştirmeyi dene
  • Bir elektrikçi bulup götürücez bakalım o ne dicek kendim kurcalamak istemiyorum fazladaha kötü olur diye.
  • aynısı bendede olmuşdu subwoofer değişdirdim sorun çözüldü
  • Yani komple sistemi değiştiricez o zaman neyse alıcaz artık başka bişeyler.
  • kardes cıtırtı geldiyse sigortası atmıstır kesinlikle tamirciye gostermeden emekliye ayırma cihazı zira3-5 milyonluk bi arıza!!! garantisi varsa garantiden yapmak zorundalar haberin olsun!!!! copluk olursa bana sat kardes tamir edip kullanırım ıpodumla
  • Bu gün verdim tamir için adam bişeyi yanmış dedi yarın hazır olucak inşallah bakalım bizim emektra x-210 ve bass lı gunlere tekrar devam
  • SİGORTASI atsa uydulardanda ses gelmezdi.
    quote:

Orjinalden alıntı: deliboran007

kardes cıtırtı geldiyse sigortası atmıstır kesinlikle tamirciye gostermeden emekliye ayırma cihazı zira3-5 milyonluk bi arıza!!! garantisi varsa garantiden yapmak zorundalar haberin olsun!!!! copluk olursa bana sat kardes tamir edip kullanırım ıpodumla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.