Şimdi Ara

WORK AND TRAVEL HAKKINDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
7
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ve diş hekimleri

• hocam min 3.5k lazım 10 binle de dönersin 20 binle de ama bu sana bağlı
  • haleptıplı H kullanıcısına yanıt
    Tıp ve dis zor hocam sizin yaz tatili normal unilerden az min 3.5 ay yaz tatili lazım
  • haleptıplı H kullanıcısına yanıt

gidebilirsin ama 2 aylık çalışma kaznaçlı çıkması için min 8 bin dolar kaznaman lazım ki zarar etme wat şirketinin parası orada konaklama ve ihtiyaçların için para öok gider

• Üniversitenin önemi var mı?
  • Üniversitenin önemi yok, ortalamanız 2.5 üzeri ve idare eder ingilizceniz var ise, son sınıf öğrencisi de değilseniz gidebilirsiniz.

İngilizcesi yüksek arkadaşlar daha iyi işlere yerleşebilir (garson,komi,danışman,instructor).

Gidiş maliyeti benim zamanımda azdı, yaklaşık 3k dolara her şey dahil gidebiliyorduk.Şuan duyumlara göre 3.5k-4.5k arası değişiyormuş.

İzmirde olanlar için united towers öneririm.Diğer şehirlerdeki United towerslar hakkında bilgim yok.Sponsorları CIEE, bir tık güzel işler verebiliyorlar.

Eğer şanslı iseniz il senenizde, tek işle 8k-10k arası kazanabilirsiniz.

İş ile bu rakam 15k-20k çıkabiliyor.(çok zor olmakla birlikte her iki işin de bahşiş içeren bir iş olması lazım)

CV etkisi erasmus ile eşdeğer olarak görülüyor HR lar tarafından.

Benim yorumum ise imkanı olan her bir üniversite öğrencisinin mutlaka en az 1 yıl gitmesi.İmkanı olanları ise her yazını W&T ile geçirmesi.Gerçekten inanılmaz bir deneyim.

Benb bir yılımı uzatıp 2. sefer gitmiştim, hayatımın en iyi kararıydı.

• Scourgeofgod28 S kullanıcısına yanıt
    Hazırlık bittikten sonraki yaz tatilinde gidilebiliyor mu? Ortalamadan bahsetmişsiniz o yüzden soruyorum
  • Yok hocam +ya geçme gibi bir derdim yok maksat deneyim,dil , eğlence olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: elimdeki son as değil

Hazırlık bittikten sonraki yaz tatilinde gidilebiliyor mu? Ortalamadan bahsetmişsiniz o yüzden soruyorum

evet. gidebilirsin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.