Şimdi Ara

World of Turk - Başvuru - 03.05.2007

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
0
Favori
28.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Turk Sitesi ve Oyun Sunucularında yapılan yeni değişiklikler : 03.05.2007

-- Web Sitesi --
    +Yeni Site adresimiz :http://www.wturk.com
    +Orjinalde Oynayan Oyuncular için :http://www.bcturk.com
    +TC Kimlik uygulaması kaldırıldı ( bunu yerine 9 haneli random bir sayı yazmanız yeterli )
    +Artık Oyun Hesaplarınız Forum Hesabınızla aynı anda açılıyor.
    +Sitemiz Türkiyede ki Sunucular üzerine alındı.
    +Diablo 2 Warcraft 3 ve Battlefield 2 bölümleri eklendi

-- Oyun Sunucuları --

-WoW - TBC
    +Wow Yazılımımız ve Oyun sürümü Güncellendi The Burning Crusade 2.0.12 versionunu kullanıyoruz.
    +Duvar Sistemi Eklendi (Duvarın Arkasındaki yaratıklara büyü atamamanız ve onların sizi görememesini sağlıyor.
    +Spell ve Talentler %75 Çalışır Durumda
    +Questler %90 Hatasız
    +Yaratık Yapay Zeka ve Spell Cast Sistemi Aktif
    +Meslekler %95 Hatasız Jewelcrafting üzerinde çalışıyoruz.
    +Kurulum Rehberi :http://www.wturk.com/index.php?showtopic=4739

-Diablo 2-
    +Oyun Sunucu versionu 1.10
    +wturk özel düzenlemeleri
    +Destek :http://www.wturk.com/index.php?showtopic=4902

-Warcraft 3-
    +Sunucu Versionu 1.21a
    +Destek:http://www.wturk.com/index.php?showtopic=4898

İyi Günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 6 Mayıs 2007; 10:07:49 >

• başvuru ismim de aynı benim: "DreamWalker" , bir de arkadaşım var "DesertEagle". yardımcı olursan sevinirim.
  • slm gladden su anda forma (melly) nikiyle üyeyim yardımcı olursan cok sevinirim ayrıca set realmlist bölümüne de ne yazacagımı söyleresen cok sevinirim?
    simdiden tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melly

slm gladden su anda forma (melly) nikiyle üyeyim yardımcı olursan cok sevinirim ayrıca set realmlist bölümüne de ne yazacagımı söyleresen cok sevinirim?
    simdiden tesekkürler...
    gladden sitenize Eldarion adıyla üye oldum ama hala active edilmedi 2 gün geçti bi yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

gladden sitenize Eldarion adıyla üye oldum ama hala active edilmedi 2 gün geçti bi yardımcı olursan sevinirim

Alıntıları Göster
    Bu üyelikler açıldı. Üyeliklerin geç açılmasının veya açılmamasının nedeni forumumuzdaki Bekleme Odası bölümünde adayların kendilerini tanıtmıyor veya içeriden birinin referans olmuyor olmasıdır.
    Realm List için forumu okuyunuz. Oyun acc açılması için ise ACC isimli forum hesabına pm atarak belirlediğiniz bir oyun şifresini bildiriniz. Her forum accsi ile aynı isimde 1 adet oyun accsi alınabilmektedir.
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: punctualazrael

Bu üyelikler açıldı. Üyeliklerin geç açılmasının veya açılmamasının nedeni forumumuzdaki Bekleme Odası bölümünde adayların kendilerini tanıtmıyor veya içeriden birinin referans olmuyor olmasıdır.
    Realm List için forumu okuyunuz. Oyun acc açılması için ise ACC isimli forum hesabına pm atarak belirlediğiniz bir oyun şifresini bildiriniz. Her forum accsi ile aynı isimde 1 adet oyun accsi alınabilmektedir.
    Teşekkürler

Alıntıları Göster
    hesabım açılmış ilgilendiginiz için teşekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

hesabım açılmış ilgilendiginiz için teşekkur ederim.

Alıntıları Göster
    hocam kullanıcı adım hetfield şimdi üye oldum.bi yardım edersen minnettar kalırım saolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hetfield

hocam kullanıcı adım hetfield şimdi üye oldum.bi yardım edersen minnettar kalırım saolasın.

Alıntıları Göster
    yardımlarınız için cok tesekkür ederim...
  • quote:

yardımlarınız için cok tesekkür ederim...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben bu worldofturk e uye oldum fakat bir türlü wow için başvuru yapamıyorum.Admin onaylamasına benzer birşeyler çıkıyo boyle durmadan hata veriyo.Bana yardım edebilir misiniz? adım orada da Sk8eR_MeN

• quote:

Orijinalden alıntı: Sk8eR_MeN

arkadaşlar ben bu worldofturk e uye oldum fakat bir türlü wow için başvuru yapamıyorum.Admin onaylamasına benzer birşeyler çıkıyo boyle durmadan hata veriyo.Bana yardım edebilir misiniz? adım orada da Sk8eR_MeN

Alıntıları Göster
    hesabım açılmış ilginize teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

hesabım açılmış ilginize teşekkürler

Alıntıları Göster
    Nickim Luke_Skywalker.Yard1mc1 olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth_Maul

Nickim Luke_Skywalker.Yard1mc1 olursan sevinirim.

Alıntıları Göster
    bkarabulut4
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkarabulut4

bkarabulut4

Alıntıları Göster
    Hocam kullanıcı adı hellscream yeni başvurdum yarmcı olurmusun lütfen??
  • quote:

Orijinalden alıntı: light in th dark

Hocam kullanıcı adı hellscream yeni başvurdum yarmcı olurmusun lütfen??

Alıntıları Göster
    abi 2 gündür forum üyeliği onayı bekliyom herkeze vermiyoz demişsiniz ne gibi özelliklere sağip olmamaız gerekiyo acaba???!! Hayır bişey değil sabıkam varda ben mi bilmiyom acaba???
  • punctualazrael ve gladden yardımlarınız için cok tesekkürler... forumda acc isimli üyeye pm attım sifremide yazdım fakat yine oyuna giremedim .bende account alabilmem için tam ne yapmam gerekiyor bi türlü oyuna baslayamadım ayrıntılı yazarsanız sevinirim ayrıca 1.5.1 den 1.6 patch ı hemen yapmam gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melly -- 17 Temmuz 2005, 15:29:14 >
  • quote:

punctualazrael ve gladden yardımlarınız için cok tesekkürler... forumda acc isimli üyeye pm attım sifremide yazdım fakat yine oyuna giremedim .bende account alabilmem için tam ne yapmam gerekiyor bi türlü oyuna baslayamadım ayrıntılı yazarsanız sevinirim ayrıca 1.5.1 den 1.6 patch ı hemen yapmam gerekir mi?
    benimkide hala açılmadı nickim BLooD_FaCToRy bi yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLOOD FACTORY

benimkide hala açılmadı nickim BLooD_FaCToRy bi yardımcı olursan sevinirim

Alıntıları Göster
    world of turk nedir sorabilir miyim ???
  • world of warcraft için free bir server ama daha oynamak nasip olmadıgı için tam ayrıntılı bilemiyorum...
  • quote:

world of warcraft için free bir server ama daha oynamak nasip olmadıgı için tam ayrıntılı bilemiyorum...
    beyler o servere gelin türkiyenin EN İYİ ve KALİTELİ wow serveridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokujin -- 17 Temmuz 2005, 16:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yokujin

beyler o servere gelin türkiyenin EN İYİ ve KALİTELİ wow serveridir

Alıntıları Göster
    kaliteli belki ama işte milletin halini görüyosunuz.Neyse adamları hemen şuclamayalım belki bir sorunları vardır?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.