Şimdi Ara

World of Turk - Başvuru - 03.05.2007 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
0
Favori
28.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Goa Mania üye olmak isteyen arkadaşlar için yazıyorum " maydonoz lar için değil " her üyemiz icin ciddi bir zaman ayırıp arastırma yapmak bizimde yapmak istediğimiz bir şey degil ama yakında sunacağımız yenilikler için böyle bir temel şart.
  • Orjinal server bile kimsenin tc kimlik numarasını istemiyor.
    Kaldı ki 100lerce free server var ve bunlarda istemiyor.
    Söylermisin bana şu adresteki hangi server istiyor.
    http://www.wowstatus.net/serverlist.php
    Sen neden bahsediyosun falan. Polismisiniz de Tc kimlik istiyonuz.
    Ama server sizin ne isterseniz istersiniz dimi?
    Ayrıca bu maydonozluk diil fikir beyan etmektir arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goa Mania

Orjinal server bile kimsenin tc kimlik numarasını istemiyor.
    Kaldı ki 100lerce free server var ve bunlarda istemiyor.
    Söylermisin bana şu adresteki hangi server istiyor.
    http://www.wowstatus.net/serverlist.php
    Sen neden bahsediyosun falan. Polismisiniz de Tc kimlik istiyonuz.
    Ama server sizin ne isterseniz istersiniz dimi?
    Ayrıca bu maydonozluk diil fikir beyan etmektir arkadaşım

+9999999999999999999999
  • "Yuhhh... "
    "Tövbe.... Tövbeee.... "

bu kadar düşünebiliyorsan bu senin sorunun ben buna fikir diyemem ayrıca " sunucu bizim sunucumuz istedigimiz yaparız demiyoruz biz " o buldugun listedeki free yerlerde oynamak isteyen tabiki buyursun orda oynasın " biz güvendiğimiz kişiler için uğraşmak istiyoruz " bize güvenen insanlarıda madur etmiyoruz.
  • Wot'ta kullanıcı adım warheros.Aktif olması için yardım ederseniz sevinirim.
  • bugun sabah butun uyelık basvuruları ve oyun accunt taleplerı acıldı bekleyen yok sıtede belırtıldıgı gıbı basvurun 16 yas altı almıyoruz sıteye ama bu bu yas altı duzgun ınsanları secıp aramıza katmak ıstemıyoruz demek degıl yeterkı buyuklerının bılgılerıyle denemesınler..!
  • gladden , foruma üye oldum mail gelmesi için bi onay veriver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuterdal -- 2 Mayıs 2006; 18:13:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gladden

bugun sabah butun uyelık basvuruları ve oyun accunt taleplerı acıldı bekleyen yok sıtede belırtıldıgı gıbı basvurun 16 yas altı almıyoruz sıteye ama bu bu yas altı duzgun ınsanları secıp aramıza katmak ıstemıyoruz demek degıl yeterkı buyuklerının bılgılerıyle denemesınler..!

Dostum benimde forum üyeliğim açılmadı.aktivasyon maili geldi linki tıklayıp aktive etmeye çalıştığımda aktive olmuyor aktivasyon kodlarıylada denedim yinede olmadı sorun nedir ????
  • Acc : XanaX

"Forumlarımızda bu e-posta adresi kullanıldığı için bu e-postayı aldınız.
    Eğer forumlarımıza kayıtlı değilseniz, lütfen bu e-postayı görmezden gelin." diye baslayan bir mail aldım ve dediği gibi görmezden geldim.

Forumlara kayıtlı olmadıgımı sanıyorum. Olduysamda hatırlamıyorum. Lütfen bu Acc acarmısınız. Teşekkürler.
  • oyun paralımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanaX

Acc : XanaX

"Forumlarımızda bu e-posta adresi kullanıldığı için bu e-postayı aldınız.
    Eğer forumlarımıza kayıtlı değilseniz, lütfen bu e-postayı görmezden gelin." diye baslayan bir mail aldım ve dediği gibi görmezden geldim.

Forumlara kayıtlı olmadıgımı sanıyorum. Olduysamda hatırlamıyorum. Lütfen bu Acc acarmısınız. Teşekkürler.

Bu konuyla ilgili cevap verirmisiniz.
  • generral oynuyamıyomusun nasıl yani bayduryilmaz@hotmail.com ekle nasıl oldugunu anlatayım dostum
  • abi bi server bu kadar mı ilgi ceker 11000 kez okunmusss yaa var mı böyle bişeyyy
  • orjinal wow aldım rahatladım.
  • Bir efsaneydi efsaneydi diye devam eden bi şarkı varya onun gibi işte world of turk şimdilerde bitti heralde bilmiyom
  • Selam acc EmiN
    açabilirsen sevinirim.
    Forum üyelikte emin olarak gözüküo görünen ad.
    kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebFaresi -- 3 Haziran 2006; 15:29:08 >
  • WOWSTATUS TE WARMI
  • iyi günler ben wow oynamak istiyorumda kimse bana yardımcı olmuyor nerden olabiliceğimi söyler misiniz lütfen!!!
  • playnetim com a gir orda baya kolay bu ısler forumu gez bı acc ac sonra basla benıde gorurusun sanırım arathor olarak lvl 18 human warrıor
  • Shana rumuz lu accont istiyorum eğer uygun görür seniz
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.