Şimdi Ara

World of Turk - Başvuru - 03.05.2007 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
0
Favori
28.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Şey sormak İstiyorum bazi kullanıcılara Ceza Verildiği Zaman Süreli Oluyordu Peki Benim Sürem Ne Zaman Dolucak Bunun Bilgisini Burdan Almam Münkünmü
  • usta ben killer50 rumuzuyla üyelik aldım ama giremiyorum siteye böyle bi kullanıcı yok dio bida kayıt icin giriyorum bu sefer de tc kimlik no kullanılıyo dio bi türlü gitremedim yardım ederseniz sevinirim
  • wt den mail geldi "Size, kullanıcı adınızı ve sizin geçiş anahtarınızı soracaktır. Bunlar
    aşağıda gösterilmektedir" aynen bu şekilde bir kısmı ama ben accountu aktif ettikten sonra bana ne anahtar sordu nede kullanıcı adı tam anlamıyla nasıl kayıt olunacak bu wowa bir anlatıp beni aydınlatırmısınız ben wow hakkında pek birşey bilmiyorumda ama oynamayı çok istiyorum
  • benim nick: [kornflakes] byadır bekliorum activasyonunu.. ama hala gelmedi.. mailadresi: jesusmelih@hotmail.com
  • Bu Ezik serverda hala oynuyan varmı yaw Uyanın arkadaşlar sömürülüyorsunuz WT ESki Nick im (FoxHound NE Hunter) İşine gelmeyen varmı ?

Yazık emeklerinize valla değmez burda oynamaya diğer Free lerde de tabiki.

Orjinal de bile adamlar TC kimlik nosu istemiyor allam ya
  • Satılık wow eu sıfır jelatini açılmamış.
    10 günlük deneme ve 1 aylık bedavası içinde.
    120 ytl.
  • Ben üye oldum bööle aktif olcak daa bekle lan sen dediler ok dedik bekliyoz bakalım noolcak allah sonumuzu hayretsin. Bi de onaylayın artık beni ya yazık diil mi bana sanki beyaz saraya girioz anaaa. Gerçi siz de haklısınız böle yapmasanız millet girer söwer çıkar ama yeter beklediim!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

Bu Ezik serverda hala oynuyan varmı yaw Uyanın arkadaşlar sömürülüyorsunuz WT ESki Nick im (FoxHound NE Hunter) İşine gelmeyen varmı ?

Yazık emeklerinize valla değmez burda oynamaya diğer Free lerde de tabiki.

Orjinal de bile adamlar TC kimlik nosu istemiyor allam ya

ii dion da bırak salla oyniyan oynasın vakit öldürüyoz işte. (gerçi ben de kendime kızıom onu oynicaama parça yaparım söz yazarım fln diye ama) Hem TC kimlik nosu alsalar noolcak ki? Ne işlerine yarar istersen ben veriim sana tc kimlik nomu?
  • gordugum gorebilecegim en dandik en uyduruk server!!..sakin girmeyin wow hayatiniz soner!!..ya gidin adam gibi orjinal oynayin yada illa turk free diyorsaniz baska bir yer bulun!!..rezillikler otesi burasii!!..
    bi sorun olur foruma yazarsin hemen silerler!
    bisey olur bannn
    bi ara queslerden 100xp geliyordu..neyimis server larda ayar yapiyolarmis,bak gari!!..
    kapanir durur..
    kayitlar kapanir...
    sorunun olur cewap wermezler bazende eger silmezlerse

bir gecmisini arastirin bakalim bu serverin....

• mczaga öyle deme ben birçok kez res gördüm o serverda ama çok da iyi arkadaşlar edindim Night elf Priest Arwyn im wardı keşke eskisi gibi kalsaydı ama evet bu tc kimlik no işi benim de hoşuma gitmiyo o yüzden yusuf bunu çıkardığında server ı bıraktım. İmkanım olmadığı için de hala düzgün bi server arıyorum bakalım bulablecek miyiz :
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSpirit

mczaga öyle deme ben birçok kez res gördüm o serverda ama çok da iyi arkadaşlar edindim Night elf Priest Arwyn im wardı keşke eskisi gibi kalsaydı ama evet bu tc kimlik no işi benim de hoşuma gitmiyo o yüzden yusuf bunu çıkardığında server ı bıraktım. İmkanım olmadığı için de hala düzgün bi server arıyorum bakalım bulablecek miyiz :
    biraz zamanın varsahttp://wow.sombrenuit.org/ müthiş server ama kapandı en geç 1 hafta içinde açılcak

• forum acc aldım

haan

aktive edilirse sevinirim ...
  • acc
    musty_end

onaylarsanız sevinirim
  • acc
    killer50
    acarsanız sevinirim eski bi wt oyuncusuyum bilg kurdum wow oynayamıyom lütfen acında oynayım tsk
  • ya ben foruma uyeliğimi tamamlayamıyorum siz nasıl yaptınız kayıt oluyorum mail geliyor onaylayıp aktivasyonu giriyorum sonra yetkili uyeliğinizi onaylayınca mail gelecek diyor tık yok ??????????????????????????????????????????????????????????
  • benim acc açıldı diye bir mail geldi
    ama foruma giriş yapamıyorum şifremle

biri realmlisti söyleyebilir mi ?
  • hasanvanli hesabın dun gece acıldı.. foruma gırıs yapıp oyun hesabın ıcın ACC hesabına PM atman yeterli.

Diger arkadaslar

Gelıstırdıgımız yenı yazılımın (1.10.2) testlerını yapıyoruz o yuzden hesap acma ıslemlerınde aksama oldu dogru bılgıler kullanarak basvuran herkesın hesabı dun gece ıtıbarıyla acıldı basvuracak arkadaslarda lutfen once buna dıkkat etsın
  • çok ilginç

foruma giriş yapamadan acc ye nasıl pm atabilirim
  • hala foruma giremiyorum başka şifrelerlede denedim onlarda çalışmıyor

daha foruma giriş çalışmıyor

acaba oyuna giriş nasıl olacak

foruma girebilen birisi benim accountu açanilir mi acaba adım haan
    bide realmlist ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanvanli -- 23 Haziran 2006; 12:59:06 >
  • abi bişe sorucam benim acc.ylerle ilgili deil ama bi ara WoT'un hacklendiği filan söz konusuydu doğrumu bunlar accountlardaki tüm charackterler filan silin miş???
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.