Şimdi Ara

World of Turk - Başvuru - 03.05.2007 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
0
Favori
28.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben wow a burada başladım. Sonra bu ne biçim oyun diyip bıraktım.

Uzun bi süre sonra bir arkadaşımın ısrarı üzerine EU serverında tekrar başladım. Şimdi bu zamana kadar bu oyunu oynamadığım için kendime kızıyorum :)
  • abi siz nasıl üye oldunuz??????????
  • Ben forum accountu için başvurdum ama bana tüm forumlar korumalı görünüyor bir yetkili bu başlıktan hala başvuru yapılıp yapılmadığını söylermi yapılıyosa bu başlıktan nasıl yapacağım başvuru.
  • Ya allah için girin bi bakın wt adminleri denemek istiyorum bu serveri 13k okunumş bir başvuruya sahipseniz bişeyler var demektir hadi bi yardım edi ne olur
  • Hıc sevmedıgım bır ıstatıstıgımız daha var

15 k uyelık basvurusundan sadece 1k uye alındı :(

Arkadasla bu ara elınzı cabuk tutun derım yenı yazılımımız melcore hazır yakında 1.11 orjınal patchle WT oyuncularının hızmetınce olucak ayrıca Rp yapmak ısteyenler ıcınde cok ozel bır projemız var :)
  • Ben üyelik aldımda hep forumlar bana korumalı görünüyor ve hiçte düzelmiyor :( Yeni mail gelecekmiş aktivasyon için ama yok gelmiyor.Korumalı forum oldugu için oyun accide atamıyorum istersen hesabımı pmden atiim abi ha gladden.
  • Tomambas adında üyeliğim var sınırlı üyeyim forumlarda hiç bişey yapamıyorum onu açarmısınız minnettar kalacam
  • Ya hadi bir bakın yaa
  • acc:street_catt onayLarsanız sevinirim saygıLar...
  • osmanguder aktifleştirilmesini bekliyorum bide suan uye alımı durdumu?
  • Heralde açılmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yamuk

Ben wow a burada başladım. Sonra bu ne biçim oyun diyip bıraktım.

Uzun bi süre sonra bir arkadaşımın ısrarı üzerine EU serverında tekrar başladım. Şimdi bu zamana kadar bu oyunu oynamadığım için kendime kızıyorum :)

+1
  • Yusuf Bey server'ınız baya bir genişlemiş tebrik ederim walla Aaah ahh o eski ortam olsa... Ofof olsa Rush olsa Sabrina ,Ren, MassivePain,chaospardos, Nesterian olsa... Keşke eski ortam olsa da gelip gece gündüz oynasak
  • sanırım haftalık açılıyor gladden hesapları
  • Abi o kadar uzun süre bekledim ki sınırlı forum üyeliğim kapanmı kendiliğinden. :( Tomambas adında üyeliğim vardı kapanmış bekleye bekleye neyse sanırım açılmıyacak
  • gLadeen bi isaret versede ona gore hareket etsek bari :D saygıLar...
  • benide eklermisiniz acc: Stumpy_Stumper

Cok tesekkurler
  • Uye oldum acılmasini beklıyorum ...Daha once de World of turk te oynamıstım sonra serwer a bsler oldu heralde silindi üyeliim gecen sene bu zmnlarda oyunuodum :(

nickim:WoW_Yigit

ama bnmki acc deil üyelik!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoWtuRkiyE -- 3 Temmuz 2006; 13:39:27 >
  • ya benden sonra kayıt olan birisi forumda geziyor ben daha oncede wtden almıstım hesap açılır bilirim eksik veya yanlıs bir sey de girmedim bu durum neden boyle ben daha forumu onaylatamıyorum ki acc sıra gelecek eger hesap onaylanmıyorsa bunu bilmek hakkımız............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warwicky -- 3 Temmuz 2006; 20:56:27 >
  • AA hala açılmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkachin -- 8 Temmuz 2006; 7:33:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.