Şimdi Ara

Wushu Sanda mı Kickboks mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar.Kickboks veya wushu sandaya yazılmayı düşünüyorum.Güreşe baya bir sempatim var ve vurmalıda bir spor istiyorum o yüzden wushu sandayı seçeyim dedim ama ülkede ne kadar iyi wushu sanda öğretiliyor o konu hakkında bir bilgim yok.Bu yüzden kickboksuda düşünüyorum.Ortalama 1 yıl gitmeyi planlıyorum sizce işe yarama konusunda farkı varmıdır.Fikirlerinizi bekliyorum wushu sandamı kickboks mu?

• Dostum eğer güreşe sempatin varsa sana wushu değilde mma kursuna gitmeni öneririm. Kick boks yerinede muay thai.
    Ama wushu ve kick boks arasında tercih yapmakta sana kalmış bişey biraz vücut tipinlede alakalı mesela wushu daha esneklik gerektiren bi spordur.
  • wushu sanda tabikide, paçalarından çekilip yere düşürüldüğün zaman kickboks genelde bi işe yaramaz.
  • rbl22 dostum mma kursu bulunduğum şehirde yok diye biliyorum olsa bile ne kadar doğru öğretiliyordur orasıda bir muamma mma bizim ülkemizde para kaynağı olarak görülen sporlardan birisi.
    Ghost dostum zaten iyi graplingi olmayan birisi beni kolay kolay yıkamaz güreş vari şeylerde.Sadece bu güreş ilgimi wushu sanda ile geliştirmek istiyorum.Kickboks ta olabilir ama birazda dediğin gibi ülkede çoğu kavgada sarılma atma tutma vs oluyor o yüzden wushu sandaya yakınım ama kickboksta olabilir bilmiyorum kafam karışık :D
  • wushu sanda yapmanı tekrar tekrar şiddetle tavsiye ediyorum :D çünkü sadece sanda değil wushu da öğretiyorlar iyi yanı o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.