Şimdi Ara

X1800XL testleri (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
0
Favori
13.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamın birisi VGA ya harbiden fena abanmış

X1800XL testleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaRLooT -- 20 Aralık 2005 22:09:52 >
  • bende bır skor koyayım x1800xl ıle
    vga zalman 7700cu ıle vga da stok fan ıle soguyor h sonu vga ya wb baglıyacagımbelkı 10k olur
     X1800XL testleri
  • iyi skor almışsın işlemci inanılmaz etkiliyor 2005 te özellikle amd ler puanı uçuruyor bende işlemciyi az zorladım aldığım skor bu amd olsa 10 k alırım inanıyorum

X1800XL testleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

iyi skor almışsın işlemci inanılmaz etkiliyor 2005 te özellikle amd ler puanı uçuruyor bende işlemciyi az zorladım aldığım skor bu amd olsa 10 k alırım inanıyorum

X1800XL testleri

Selim abi timingler çok yüksek onları biraz karıştır

• ZİW®O haklı... O ramler DDRII 700@4344 çalışabiliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: java

ZİW®O haklı... O ramler DDRII 700@4344 çalışabiliyor...

evet selimde yavaş yavaş anakartı çözüyo.sanırım bugün zamanlamalarıda ayarlar.ancak intelin 2k5 performansı amdye göre çok kötü.2003de ise intel iyi
  • tamam ya zamanlamaları yaptım çok farketti 4,130 da 30 pi aldı vga içinde bakiyim zorlicam inşallah iyi skor alıcam artık
    java@ sen en fazla kaç almıştın 2005 ten

X1800XL testleri
  • yahu şu x1800xl plakton ve benim voltaj sorununu çözecek kimse yok mu
    voltajı artırıyorum alet stabil olmuyor
    ısınmıyor mhz de artırmıyorum
    ama gene de stabil degil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Iron_Maiden

yahu şu x1800xl plakton ve benim voltaj sorununu çözecek kimse yok mu
    voltajı artırıyorum alet stabil olmuyor
    ısınmıyor mhz de artırmıyorum
    ama gene de stabil degil.

Valla benim voltaj sorunum yok isterseniz orijinal biosu gönderiyim bende de ramler 700 görmüyordu bios değiştirdim şimdi görüyor ama puanlar değişmedi.Şu aleti tam olarak çözemedik gitti yaw.Bu arada overclocker ben de çalışmıyor.Nette şöyle birşey okudum.Ati tool la voltajları yükseltip overclocker la saat hızlarını artırırsak daha stabil oluyormuş.Ben deneyemedim tabii ki.

http://rapidshare.de/files/10052331/r520.rom.html

• plaktonun ilacı olsa kendi başına sürecek ondada voltaj sorunu var bendede hiç sorun yok ama intelle az puan alıyorum deli etti anca 9200 alabildim ama azimle uğraşıyom bakalım ne olcak kart elimde kalıcak sonunda
  • işte aldığım puanda bu değerlerde bu

X1800XL testleri
  • Ben 600/650 ye sabitledim.8800 den sonrası yavaş gidiyor zaten hem de soğutma yok sakata gelmeden X1900 beklemek daha iyi. Kartın orijinal halini bozmak da istemiyorum.
     X1800XL testleri
  • ASUS X1800XT yi daha dun gece aldim anca bu saate biraz elleyebildim kartin daha gideri var.Skor optimize edilmemis windows vga default voltajda p4 3.0 630 la alindi amd islemcim olmadigi icin mecburen p4 le verdim link te bu http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1636907

X1800XL testleri

• quote:

Orjinalden alıntı: dardo

ASUS X1800XT yi daha dun gece aldim anca bu saate biraz elleyebildim kartin daha gideri var.Skor optimize edilmemis windows vga default voltajda p4 3.0 630 la alindi amd islemcim olmadigi icin mecburen p4 le verdim link te bu http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1636907

X1800XL testleri

sen defaulta almışsın galiba 2d yi oc etmişsin oc toolda 3d kutucuğunu işaretle ve bidaha test yap aynı hızlarda daha fazla puan alırsın.

• bide bişi sorucam 4,4 te işlemci sıcaklığı 49 görünüyor testte daha fazla olmuştur soğutucu ne kullanıyorsun test sırasında işlemci kendini yavaşlatmış olabilir puan ondanda az olmuştur
  • @plakton galiba haklisin yahu bu ne bicim bir kart hala cozemedim tam

@selbal kendi yaptigim su sogutmam var yavaslattigini zanettmiyorum
  • YAV HAVA İLE ZOR OLUYOR BENDEMİ ALSAM SUYU 4400 DE ÇOK ZOR ALIRIM 3D 2005 İ THROTTLE OLMADAN BİTİRMEM HAVA İLE ZOR SU OLSA 4,5 - 4,6 BİLE OLABİLİR BELKİ VE ANCA 4,5 YAPARSAM İNTELLE 9500 ALABİLİRİM
  • @plakton cok tesekkurler djinn gelir birazdan daha kastiririz hizlar 695/800 def volt

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1637893

X1800XL testleri

• ahh intel ahh amd olsaydı sizde şuan 10500 almıştın bendede aynısı var senbu hızlarda 2003 testi yapta 20 k yı rahat geç 2005 te amd iyi puan alıyor gene iyi skor tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

ahh intel ahh amd olsaydı sizde şuan 10500 almıştın bendede aynısı var senbu hızlarda 2003 testi yapta 20 k yı rahat geç 2005 te amd iyi puan alıyor gene iyi skor tebrikler

valla dfi'im redline'larim hepsi duruyor amd islemcim ay sonu elimde olur eminimki skorlar epey artacak.Yalniz kartin ciddi bir software eksikligi var

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.