Şimdi Ara

X1800XL testleri (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
0
Favori
13.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: dardo

quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

ahh intel ahh amd olsaydı sizde şuan 10500 almıştın bendede aynısı var senbu hızlarda 2003 testi yapta 20 k yı rahat geç 2005 te amd iyi puan alıyor gene iyi skor tebrikler

valla dfi'im redline'larim hepsi duruyor amd islemcim ay sonu elimde olur eminimki skorlar epey artacak.Yalniz kartin ciddi bir software eksikligi var

senin 1800xt ati toolla oc oluyomu sapphireler kesinlikle olmuyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Plakton

quote:

Orjinalden alıntı: dardo

quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

ahh intel ahh amd olsaydı sizde şuan 10500 almıştın bendede aynısı var senbu hızlarda 2003 testi yapta 20 k yı rahat geç 2005 te amd iyi puan alıyor gene iyi skor tebrikler

valla dfi'im redline'larim hepsi duruyor amd islemcim ay sonu elimde olur eminimki skorlar epey artacak.Yalniz kartin ciddi bir software eksikligi var

senin 1800xt ati toolla oc oluyomu sapphireler kesinlikle olmuyor

oluyor 651-751 kullanabiliyorum anca
    http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1638311 buda son skor yeter artik birazda oyun oynayalim demi

• X1800 XT'si olan arkadaşlar Eğer kartınız sapphire ise direkt ccc'den değerleri 690/800 yaparak tamamen sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz! Ati tool sorun çıkarıyor ve gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plakton

arkadaşlar bende bugün eksadan ayırttım yarın üçtane geliyor biri benimakses karta taksit vadeli olduğu için eksenden alamadım.1gün daha bekliycez artık.

sen mix.gen.tr de mi geziyon??
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.