Şimdi Ara

xbox 360 wireless direksiyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    konsol dunyasina katilali henuz 2 hafta oldu.
    xbox 360 slim aldim ve forza oyununu direksiyon ile oynamak istiyorum. ama microsoft uretimden kaldirmis herhalde. normal logitech direksiyonlarida xbox a uyumlumu? yoksa illa microsoft un zamaninda urettigi direksiyonlardan mi bulmak lazim?

• microsoft un kendi seti üretimden kalmış olsa bile piyasada mutlaka vardır.
    logitech in xbox360 uyumlu bir seti var ama meodeli aklımda değil.diğer modeller uyumlu değil.
  • 2.el ilanlara bak ms nin seti olacaktır . ben kullanıyorum tavsiye ederim kesinlikle
  • www.fanatec.de bi göz at bakalım....
    bende var çok memnunum
  • Fanatec biraz pahalı, ayrıca uzun süre aradım bulamadım.. Microsoftun direksiyonu 2. elde ise kullanılmış olmasına rağmen sıfırından pahalı satan arkadaşlarla dolu forum. Yurt dışı fiyatı 100 dolar bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

Fanatec biraz pahalı, ayrıca uzun süre aradım bulamadım.. Microsoftun direksiyonu 2. elde ise kullanılmış olmasına rağmen sıfırından pahalı satan arkadaşlarla dolu forum. Yurt dışı fiyatı 100 dolar bu arada..

Ne kadar fiyatlardan mesela? Benim elimde de var satmayı düşündüğüm için soruyorum.
  • arkadaşlar satmak şsteyen olursa almayı düşünüyorum pmden ulaşırsanız sevinirim
  • valla benimde ihtiyacim var satan olursa pm den ulasirsa sevinirim.
  • valla çok iyi ikinci el piyasası var , ben sıfır aldığımla aynı paraya satmıştım...
  • Ne piyasadan kalkmış mı? Sırf bunun için para biriktirdim sıfır alıcam diye yurtdışından arkadaşım aracılığıyla. Ama games co uk sitesine falan girdiğimizde ürünün resimleri mevcut Gamestop falan buralarda var.. Stok ta mı yok peki anlayamadım ben...
  • fanatec e bende bugün göz attım da yurt dışı malum fiyatlar gümrüğe takılmazmı bide bildiğim kadarıyla özel üretim yapıyolar beklemek lazım 1-2 ay siparişden sonra ama bence alıncaksa öylesi alınmalı g25 i desteklese iyiydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.