Şimdi Ara

Xbox Kolu Analog Stick Basma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC için xbox gamepadi kullanıyorum bir arkadaşım bf3 hedie etti originden bir süre klavye mouse ile oynadım genelde ps3 oyuncusuyumdur rahat gelmedi bana kolla oynamaya karar verdim ama ondada şöyle bir sorunla karşılaştım; sağ ve sol analog sticklere basmaya çalıştığımda ps3 e göre beni epey zorluyor ve bu nedenle karakterimi koşturmada zorlanıyorum bu durumu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerInGame

PC için xbox gamepadi kullanıyorum bir arkadaşım bf3 hedie etti originden bir süre klavye mouse ile oynadım genelde ps3 oyuncusuyumdur rahat gelmedi bana kolla oynamaya karar verdim ama ondada şöyle bir sorunla karşılaştım; sağ ve sol analog sticklere basmaya çalıştığımda ps3 e göre beni epey zorluyor ve bu nedenle karakterimi koşturmada zorlanıyorum bu durumu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

Zamanla alışırsın diye tahmin ediyorum.İşin garip yanı herkes bu olayın Xbox'ta daha rahat olduğunu düşünüyor.Ben de dahil.Ama birkaç haftaya alışırsın diye düşünüyorum.
  • ps3 te basınca zorlamadığı için dediğin gibi alışmam lazım yapıcak bişey yok en son çare grip master alıp parmak güçlendirmek olcak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.