Şimdi Ara

xbox orijinal oyun satan yerler(ankara) ve oyun tavsiyeleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xbox 360'a fw yaptırmayı düşünmüyorum.çok arızalara neden olabiliyor.ingiltereden yeni aldım xboxı.orijinal 4 oyunum var.smackdown 2010,legend of wrestlemania,tekken 6,pes 2010..

1.sorum ankarada nerde orijinal oyun satarlar? (antares,ankamall,panora)
    2.sorum da önerebileceğiniz ilerlemeli oyunlar ve spor oyunları?

savaş oyunları sevmem hatta nefret ediyorum

• Fw. yaptırmanın ban haricinde cihaza bir zararı yok. Tabi yanlış yapılıp dvd-romu bozmadığı sürece.
    Saydığın yerlerde xbox 360 oyunları mevcuttur. Ama hem çeşit sıkıntısı çekersin hemde en kötü oyuna 120-180 tl civarı bayılmak zorunda kalırsın.
    Forumda kısa bir araştırma yaparak kafana yatacak oyunlar hakkında pek çok bilgi bulabilirsin.
  • forumda orjinal olarak kullanan çok arkadaş var, onlardan temin edebilirsin ya da shopto.net i öneririm sana...
  • forumun 2.el kısmı
  • 2.el sevmiyorum bende onu soruyorum işte çeşit sıkıntısı çekmeyeceğim yeni çıkan oyunların zamanında ulaşabileceği hangi avm'de mevcut.internetten bir şey alma konusunu çooktan kapattım hatırlatmayın o günleri XD.live oynamayı düşünüyorum o yüzden fw yaptırmayacağım
  • ankamall da hepsini çıktığı gün bulabilirsin işte hem taksit de yapabiliyosun?
  • Ankara'da Elektroworld ve MediaMarkt de bulabilirsiniz orjinal oyunları
  • mediamarktlara bak bazen kampanyalı oyunlar oluyor...
  • kardes ınternet sayfasını kapattım dıyonda ınternet dısında oyle ucuza oyun alamazsın....gg den alabılırsın 1-2 gunde oyun elınde ben cok alısverıs yaptım guvenlı yanı........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalke®

ankamall da hepsini çıktığı gün bulabilirsin işte hem taksit de yapabiliyosun?

ankamall da hangi mağzada var vede dediğin kadar çeşitlili var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

elektroworld de ve sinemanın karşısındaki yerde. hangi tarz oynadığını bilmiyorum ama bilinen oyunların hepsi bulunmakta.
  • quote:

quote:

quote:

elektroworld de ve sinemanın karşısındaki yerde. hangi tarz oynadığını bilmiyorum ama bilinen oyunların hepsi bulunmakta.

allahhh çok sağol kardeşim ingiltereden oyun getirmeye son artık ordan alıcam tüm orjinal oyunları

• quote:

quote:

quote:

quote:

allahhh çok sağol kardeşim ingiltereden oyun getirmeye son artık ordan alıcam tüm orjinal oyunları

rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.