Şimdi Ara

Xbox360 Skin = ucuza ufak mod

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen gün ebay'de "faceplate" ararken Xbox360 için özel yapıştırılan "Skin" gördüm ve çok hoşuma gitti. Faceplate sadece ön tarafı değiştiriği için konsolun geri kalan tarafıyla uyumsuz oluyordu. Ben de bu özel skin'den sipariş ettim. Fiyatı 19$, Türkiye'ye yollama fiyatı da 10$, toplamda 29$'a geldi. Normal posta ile yollandı. Tam 28 günde elime ulaştı. En azından sağ salim geldiği için memnunum. Büyük sağlam bir kartona koyup yolladılar. Bu yüzden hiç hasar almamış.

Konsola yapıştırmak biraz zor ama güzel oluyor. Çıkartması da kolay ve çıkartınca geride hiçbir iz veya yapışkan bırakmıyor.

Sonuç:

Artılar:
    + Ucuza mod
    + Şık duruyor
    + Kaliteli bir ürün

Eksiler:
    -Geç geliyor, kargoda kaybolma ihtimali var
    -Yapması biraz zor ama yinede yapılıyor bir şekilde :)

Buradan satın alabilirsiniz...
    http://stores.ebay.com/GRAPHICS-MARKETPLACE

Birkaç farklı Skin:

http://i7.ebayimg.com/02/i/07/d9/57/26_1.JPG
    http://i9.ebayimg.com/03/i/07/91/87/e1_1.JPG
    http://i18.ebayimg.com/03/i/07/b5/b5/f1_1.JPG

• Güzel olmuş elinize sağlık, ben de bu ürünü almayı düşünüyorum.

Bu üründe harika görünüyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok güzel ve çeşitli şeyler var. 26_1 güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

Çok güzel ve çeşitli şeyler var. 26_1 güzelmiş
    Çok seçenek var, içinde kayboldum. En sonunda buna karar kıldım. Siyah olunca çok güzel olmuyor çünkü havalandırma yerleri falan beyaz kalıyor kötü duruyor. Nintendo DS için de çok seçenek koymuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray.83

Çok seçenek var, içinde kayboldum. En sonunda buna karar kıldım. Siyah olunca çok güzel olmuyor çünkü havalandırma yerleri falan beyaz kalıyor kötü duruyor. Nintendo DS için de çok seçenek koymuşlar.

Alıntıları Göster
    bence bu skin en guzeli en yaratici olani simdiye kadar gordugum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

bence bu skin en guzeli en yaratici olani simdiye kadar gordugum:)

Alıntıları Göster
    Bu nedir yaa ben anlayamadım. Xbox sıcaktan yanmış mı yoksa eleman bilerek yakarak bi delikmi açmış oraya, bide bu senin konsolunmu dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: expander_

Bu nedir yaa ben anlayamadım. Xbox sıcaktan yanmış mı yoksa eleman bilerek yakarak bi delikmi açmış oraya, bide bu senin konsolunmu dostum.

Alıntıları Göster
    Yazık etmişsin orjinal kasaya hem dik kullanıyorsun hemde kasanın altını yakıp hava alsın diye açıyorsun bari açtın oraya güzel bir fan koyda kasa soğusun o zaman olur işte.Ben 4.5 saat oynadım ve yatık kullandığım halde altı havada hiç bir ısınma belirtisi yoktu soğutmam sağolsun sıcak hava bile üflemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Yazık etmişsin orjinal kasaya hem dik kullanıyorsun hemde kasanın altını yakıp hava alsın diye açıyorsun bari açtın oraya güzel bir fan koyda kasa soğusun o zaman olur işte.Ben 4.5 saat oynadım ve yatık kullandığım halde altı havada hiç bir ısınma belirtisi yoktu soğutmam sağolsun sıcak hava bile üflemiyor.

Alıntıları Göster
    aslında microsoft'u en iyi anlatan ucuz modda bu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

aslında microsoft'u en iyi anlatan ucuz modda bu bence

Alıntıları Göster
    bir bill gates resmi gördüm sanki... :ppp

• quote:

Orijinalden alıntı: saykokilla

bir bill gates resmi gördüm sanki... :ppp

Alıntıları Göster
    Dolars Mod for Bill Gates.

Arkadaşın modlamada güzel olmuş hemde sadece sticker ile güzel bir hava katmış konsola. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Dolars Mod for Bill Gates.

Arkadaşın modlamada güzel olmuş hemde sadece sticker ile güzel bir hava katmış konsola. Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Bence sulu veya karlı, buzlu olan bir mod lazım. Alet zaten çok ısınıyor, bari manevi yönden soğusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Bence sulu veya karlı, buzlu olan bir mod lazım. Alet zaten çok ısınıyor, bari manevi yönden soğusun.

Alıntıları Göster
    White Flames hoşuma gitti alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: expander_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: expander_

Evet alet çok ısınıyor, o yüzden erimiş

• quote:

Orijinalden alıntı: blackgod

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

Alıntıları Göster
    Bir arkadaş karbonfiber sticker yapıştırmış çok beğendim bende alacağım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: blackgod

Bir arkadaş karbonfiber sticker yapıştırmış çok beğendim bende alacağım :D

Alıntıları Göster
    Arkadaşın dediği gibi, bu sticker'lar acaip yapışkan ve zor yapıştırılıyor konsola düzgün bir şekilde. Elinize, kolunuza, üzerinize falan yapışıyor, kıvrılıyor ve deli ediyor sizi. Ben beceriksizim galiba biraz bu konularsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Arkadaşın dediği gibi, bu sticker'lar acaip yapışkan ve zor yapıştırılıyor konsola düzgün bir şekilde. Elinize, kolunuza, üzerinize falan yapışıyor, kıvrılıyor ve deli ediyor sizi. Ben beceriksizim galiba biraz bu konularsa

Alıntıları Göster
    GEARS OF WAR müthişŞöyle türkiyede olsa da bizde dakikasında alıp evimize gelsek 28 gün pek uzunmuş.Hemde görerek alırız.XBOX girsinde buraya bi hayırlısıyla RESİDENT EVİL 5+ALONE İN THE DARK şekli yaparız.Joypad içinde ilave sticker iyiymiş gerçekten

KEŞKE BUNLARIDA İNTERNETDEN İNDİREBİLSEK

• quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

GEARS OF WAR müthişŞöyle türkiyede olsa da bizde dakikasında alıp evimize gelsek 28 gün pek uzunmuş.Hemde görerek alırız.XBOX girsinde buraya bi hayırlısıyla RESİDENT EVİL 5+ALONE İN THE DARK şekli yaparız.Joypad içinde ilave sticker iyiymiş gerçekten

KEŞKE BUNLARIDA İNTERNETDEN İNDİREBİLSEK

Alıntıları Göster
    e-bay'dan yapacağınız alış verişlerde satıcının ürünü kargoya çabuk vermesinden tutun gönderdiği posta servisine kadar
    geç yada erken teslim günü fark eder.

daha önce alış verişim oldu 18 günde ürünü teslim alabilmiştim bu süre genelde 7-14 gün arasıdır ancak çoğu zaman 10-28 gün arası
    geldiği de olur.

bahsettiğin ucuz posta servisleridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

e-bay'dan yapacağınız alış verişlerde satıcının ürünü kargoya çabuk vermesinden tutun gönderdiği posta servisine kadar
    geç yada erken teslim günü fark eder.

daha önce alış verişim oldu 18 günde ürünü teslim alabilmiştim bu süre genelde 7-14 gün arasıdır ancak çoğu zaman 10-28 gün arası
    geldiği de olur.

bahsettiğin ucuz posta servisleridir.

Alıntıları Göster
    Evet, en ucuzunu seçmiştim. Sonuçta kırılacak bir parça olmadığı için vaktim de vardı. Bu gelene kadar eski Xbox360'ım bozuldu, yenisini aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: koray.83

Evet, en ucuzunu seçmiştim. Sonuçta kırılacak bir parça olmadığı için vaktim de vardı. Bu gelene kadar eski Xbox360'ım bozuldu, yenisini aldım.

Alıntıları Göster
    Gears of War skini gayet güzel ama açıkta kalan yerleride siyaha boyamak lazım o zaman %100 güzel durur işte

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.