Şimdi Ara

Xboxa nasıl hoparlör bağlarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lcd monitörü xboxa hdmi dan bağlantı kurduk tamam orda sıkıntı yok bu seferde hoparlörden nasıl ses alıcaz hoparlör LOGITECH S220 2+1 SPEAKER http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-980-000021-s220-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=31386#divDigerResimler detaylı bir şekilde anlatırsanız benim gibi sorunu olan arkadaşlar için rehber niteliğinde olur şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaddarim -- 31 Ağustos 2010; 9:40:54 >

• sana verılen dıger kablonun kafasını kes sonra 2+1nın kırmızı beyaz gırısıne tak sesle oyna..
  • ben monitöründe normal vga girişinden kullanıyorum yanında ses çıkışıda var..

hdmı ın sesi taşıyor olması lazım monitöremi bağladın? Speaker ı yokmu monitörün kendisine ait tv ise zaten sesi veriyor olması gerekli çünki dediğim gibi HDMI sesi de taşıyor.
  • aynı dert bendede var hdmı çıkısı xboxta yok lcd var lcddede optik yok tam bi şaka :D

benimde logi x530 var bunu xboxa nasıl baglarım. :(

ve ucunu kes dediğin kablo hangisi :D
  • composite kablo vardır kutunun ıcınden cıkan
  • halletim arkadaşlar kutuda analog giriş kablonun xboxa bağlanan yerini kırdım diğer ucundaki kırmızı beyaz kabloyu çeviriciye taktım sonra çeviricyi hoparlörün kumandasında bulunan kulaklık girişine taktım ses gayet beni tatmin edicek düzeyde kullanıyorum.
  • bırsey degıl :)
  • Banada anlatin ya :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.