Şimdi Ara

XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamadim gitti
    Sizdemi şans yok birşeyler yolunda gitmiyor
    İlk defa boyle birseyle karsilasiyorum bende ilk aldigimda bazi problemler yasadim playstoreye girememe gibi ama halledildi.
    Fabrika ayarlarina donmeyi denemediniz degilmi daha
    birde bunu deneyelim yilmak yok haledilecek bir sekilde olmadi eski romlardan birini kurucaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömersgs

Anlamadim gitti
    İlk defa boyle birseyle karsilasiyorum bende ilk aldigimda bazi problemler yasadim playstoreye girememe gibi ama halledildi.
    birde bunu deneyelim yilmak yok haledilecek bir sekilde olmadi eski romlardan birini kurucaz

Ömer Bey valla ben artık pes ettim. kaç kere format attım bilmiyorum :)
    en son 4.8.22 rom kurdum, push notification fixer uygulamasının rootlu versiyonunu kurup ayarları değiştirdim. whatsapp düzeldi gibi biraz daha takip edeceğim. ama maillerde sorun devam ediyor. ben pes ettim ve mi3 ü eşime verdim. onun zopo998 ini ben kullanacağım. veya 10 gün içerisinde çinden bir tanıdığım gelecek. Oppo find7 aldırmayı düşünüyorum. iki telefon getirteceğim kendim kullanmak için find7 düşünüyorum. bir tanede satmak için getirteceğim. belki bir tane 64 gb mi3 getirtip satarım.

telefon konusunda ne önerirsiniz? hem kullanmak hem satmak için :) oppo find7 nasıl sizce?

• levoas L kullanıcısına yanıt
    Oppo find gercekten guzel bir telefon diyebilirim satmak icinde fazla degil en gec 1 hafta icinde satarsiniz eger getirirseniz aklimizda olsun bende belki alirim yuksek fiyat olmaz ise

• Sn. ömersgs, Mi4 ile ilgili bir problemim var, yardimci olursaniz sevinirim. Mi4 u birkac gundur kullaniyorum ve Turkce yapmak icin multilang rom unu kuracagim ancak UPDATE uygulamasini acip soldaki menu dugmesine bastigimda herhangi birsey olmuyor, yani herhangi bir secenek cikmiyor, sanki menu dugmesi bu bolumde islevsiz gibi. Bu arada update dugmesine bastigimda su an en guncel surumu kullaniyorsunuz diyor (4.4.2 yuklu). Tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acko93 -- 13 Eylül 2014; 18:58:53 >
  • acko93 A kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz tuşu işlevsiz hale getirmiş olabilirmisiniz yanlışlıkla mi3te boyle bir secenek mevcut ayarlardan bi bakabilirmisiniz

• Bu arada bugun 4.9.12yi indirip kurdum pek begenmedim stabil degil silip tekrar 4.8.22 yi kurdum bilginize

• cevap icin tesekkurler. tus sadece updaterda islevsiz. diger uygulamalarda herhangi bir sikinti yok. factory reset yaptim.hala bir degisiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: acko93

cevap icin tesekkurler. tus sadece updaterda islevsiz. diger uygulamalarda herhangi bir sikinti yok. factory reset yaptim.hala bir degisiklik yok.

menu tuşuna basılı tutmayı denediniz mi? V6 da seçenek tuşuna RAM ekranını tanımlamışlar. ayarlardan değiştirmek istedim ama olmadı.
    Bi ekran fotografi atabilirmisiniz

• Hallettim. Tekrar factory reset yaptim. Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acko93 -- 14 Eylül 2014; 16:13:27 >
  • Ömer BEy,

şimdi mi3 ü eşim kullanıyor. instagramda fotoğraf yüklemek istiyoruz fotoğrafı seçip her zamanki gibi düzenleyip ileri diyoruz ama sim siyah bir foto ekliyor. zaten son onay kısmından önce fotoğrafın ön izlemesinin olduğu kısımda da eklediğimiz foto tamamen sim siyah olarak gözüküyor ileri dediğimizde gerçektende o siyah fotoyu ekliyor.

instagramı tamamen kaldırdım tekrar kurdum izinler kısmından uygulamayı güvenilir yaptım... ama yine sonuç değişmedi...

ne yapabiliriz bir fikriniz var mı? problem nedir anlamadım.
    Hocam instangram ayarlarindan yapilabiliyor gecenlerde bi arkadas daha ayni problemle gelmisti bana o sekilde cozmustuk egerki yapamazsaniz yarin ben arkadasa ugrayip yolunu tekrar buraya yazarim
    Yani telefonluk bi olay degil hatirladigim kadariyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömersgs -- 15 Eylül 2014; 0:42:09 >
    Sevindim
    Güle güle kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: levoas

quote:

Anlamadim gitti

Ömer Bey valla ben artık pes ettim. kaç kere format attım bilmiyorum :)
    en son 4.8.22 rom kurdum, push notification fixer uygulamasının rootlu versiyonunu kurup ayarları değiştirdim. whatsapp düzeldi gibi biraz daha takip edeceğim. ama maillerde sorun devam ediyor. ben pes ettim ve mi3 ü eşime verdim. onun zopo998 ini ben kullanacağım. veya 10 gün içerisinde çinden bir tanıdığım gelecek. Oppo find7 aldırmayı düşünüyorum. iki telefon getirteceğim kendim kullanmak için find7 düşünüyorum. bir tanede satmak için getirteceğim. belki bir tane 64 gb mi3 getirtip satarım.

telefon konusunda ne önerirsiniz? hem kullanmak hem satmak için :) oppo find7 nasıl sizce?

Uygun fiyatlı olursa getirdiğinizde mi3 64gb a talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 15 Eylül 2014; 1:29:05 >

• quote:

Hocam instangram ayarlarindan yapilabiliyor gecenlerde bi arkadas daha ayni problemle gelmisti bana o sekilde cozmustuk egerki yapamazsaniz yarin ben arkadasa ugrayip yolunu tekrar buraya yazarim
    Yani telefonluk bi olay degil hatirladigim kadariyla

ya Ömer hocam bayanları biliyorsun anlatamıyorum. telden kaynaklanmıyor uygulamadan kaynaklanıyor diyorum ama anlatamadım. instagramın ayarlarına girmek istedim ama bulamadım. size zahmet olmazsa uygulamada neyi değiştireceğiz öğrenip bana söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor42

herkese merhaba...bende ebay üzerinden taiwan lı bir satıcıdan 273 dolara mi3 16gb aldım....hemde fedex ile bedava şekilde 1 günde taiwandan amerikada verdiğim adrese gönderdi....telefon daha elime ulaşmadı ama oradaki tanıdığım aracılığı ile test ettirdim antutu ve benzeri 1-2 test yapıldı ayrıca sitesinden imei ve s/n kontrolü yapıldı orjinalliği ile ilgili bir kuşku kalmadı....ayrıca çok ilgili bir satıcı tavsiye ederim alacaklara....adı 23port satıcının...

arkadaşlar nihayet telefonum elime ulaştı ve 3 gündür kullanıyorum....gerçekten çok beğendim...first class bir telefon...almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim...
    Kamera ayarlarindan iki secenegide kapatirmisiniz bi deneyelim
     XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM

• Merhabalar mi3 gelince türkce dıl secenegi varmıydı yoksa rom mu attınız ? eger rom attıysanız zor mu bu işlem ?
  • JusTBLooD J kullanıcısına yanıt
    Egerki satici urunu satmadan once multilanguage romu kurup verirse ugrasma derdiniz olmaz yok orjinal olarak verirse sizin kurmaniz gerekir ki buda cok ama cok basit bir islem

• quote:

Kamera ayarlarindan iki secenegide kapatirmisiniz bi deneyelim
     XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM

tamam Ömer Bey. bu şekliyle bir deneyeyim..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.