Şimdi Ara

XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi forumlar arkadaşlar uzun zamandır mi3 kullanmaktayım yavaş yavaş forumdaki arkadaşlarda bu telefonu bir şekilde edinmeye başladı forumlarda elimden geldiğince yardımci olmaya çalışıyorum ama hepimiz insanız gözümden kacan bazı sorunlar olabiliyor işte bunları düşünerek böyle bir konu acma geregi duydum sizlere yardım etmeye çalışmak istiyorum herkes böyle bir telefonu kullanmalı bence ve birbirine yardımcı olmali
    Varsa telefonla ilgili sormak istedikleriniz yada kullanırken yaşadığınız sorunlar bu başlık altinda konuşup bilgi paylaşımında bulunalim..
    İyi forumlar..

• Video inceleme bekliyoruz Ömer Bey.
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Yapıcam galiba bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömersgs

Yapıcam galiba bu gidişle

İstanbuldaysanız beraber yapabiliriz.
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Ankara'dayım
  • quote:

Ankara'dayım
    Ömer Bey merhaba,

bir tanıdığım şuan çin'de. 1 ağustosta gelecek. mi3 64 GB siparişi vermeyi düşünüyorum. 16 GB ile arasında tahminen 80 USD fark var. bu farkı ödemeye değer mi?
    ayrıca uygulamaların kurulduğu hafıza kaç GB oluyor. örnek olarak mtk işlemcili cihazlarda 1,5 GB bir alan oluyor ama root edip meteos denen bir uygulamayla bu alanı yükseltebiliyorduk.

birde mi3 te bildirim ledi ve fm radyo var mı?
    pasaport kaydı şart mı? mtk lardaki gibi imei değiştirme şansımız var mı?

ben daha önce zopo980 kullandım memnundum ama yalnızca gps inden şikayetçiydim. bunun gps performansı nasıl?

son olarak aklımda 3 telefon var aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz?

Xiaomi mi3
    Oneplus one
    Zopo zp998

• levoas L kullanıcısına yanıt
    Bende mi3 siparişi verdim ama o zaman oneplus çıkmamıştı, sipariş verdim 5 gün sonra oneplus çıktı bence oneplus almak daha mantıklı..
    Donanımı bir kenara bıraksak iki markada yazılımda iddalı. Oneplus da cm ile işbirliği yapdı, buda demek oluyorki onlardada update çok olur..

Yinede siz bilirsiniz oneplus açık ara önde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alainn

Bende mi3 siparişi verdim ama o zaman oneplus çıkmamıştı, sipariş verdim 5 gün sonra oneplus çıktı bence oneplus almak daha mantıklı..
    Donanımı bir kenara bıraksak iki markada yazılımda iddalı. Oneplus da cm ile işbirliği yapdı, buda demek oluyorki onlardada update çok olur..

Yinede siz bilirsiniz oneplus açık ara önde..

Teşekkürler alainn. Özellikleri ve performansı geçtim yalnızca tasarım ve görünüşe bakınca bile Oneplus daha hoş gözüküyor bu bile bir adım mi3 e göre önde benim için. Şuan siz mi3 mü kullanıyorsunuz? memnun musunuz?
    Cihazım arkadaşın yanına Türkmenistan'a vardı. Bayram sonu gelecek sadece foto çekdi gönderdi uzaktan bakdım :)
    Acele ettiğime yandım doğrusu oneplus çıktı :)

Ek olarak : Eğer alabiliyorsanız kesinlikle Find 7 yide tavsiye ederim harika cihazdır.
    Oneplus ile aynı yerde üretiliyor zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alainn -- 11 Temmuz 2014; 16:12:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alainn

Cihazım arkadaşın yanına Türkmenistan'a vardı. Bayram sonu gelecek sadece foto çekdi gönderdi uzaktan bakdım :)
    Acele ettiğime yandım doğrusu oneplus çıktı :)

Ek olarak : Eğer alabiliyorsanız kesinlikle Find 7 yide tavsiye ederim harika cihazdır.
    Oneplus ile aynı yerde üretiliyor zaten...

:) inşallah bir an önce kavuşursunuz.
    ucuz olsa ilk tercihim find7 ama pahalı...

bir yerden davetiye bulup 64 gb oneplus one alabilirse benim için süper olur...
    bulamazsa mi3 isteyeceğim. tahminen 64 gb 350 usd ye bulur herhalde..

sizin mi3 kaç gb? sakıncası yoksa nereden ve ne kadara aldınız?
    16 gb 286 dolar, to2c den aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoas

Ömer Bey merhaba,

bir tanıdığım şuan çin'de. 1 ağustosta gelecek. mi3 64 GB siparişi vermeyi düşünüyorum. 16 GB ile arasında tahminen 80 USD fark var. bu farkı ödemeye değer mi?
    ayrıca uygulamaların kurulduğu hafıza kaç GB oluyor. örnek olarak mtk işlemcili cihazlarda 1,5 GB bir alan oluyor ama root edip meteos denen bir uygulamayla bu alanı yükseltebiliyorduk.

ben daha önce zopo980 kullandım memnundum ama yalnızca gps inden şikayetçiydim. bunun gps performansı nasıl?

Xiaomi mi3
    Oneplus one
    Zopo zp998

Hocam sorularını ben yanıtlayayım;

80 USD farkı vermek tamamen senin tercihine kalmış. Sonuçta SD kart takamıyorsun ve 16GB senin ihtiyacını karşılarmı önemli olan bu. Ben mesela 90 USD farkla 64GB aldım.

Ne kadar hafıza kaldığı ne kadar uygulama kurduğunla orantılı.

Ön kameranın yanında led bildirimi var ve çağrı, mesaj, mailler için rengini ayarlayabiliyorsun.

FM radyo var.

İmei değiştiremiyorsun, ben pasaport kaydıyla yaptırdım.

GPS' i daha kullanma şansım olmadı.

3 telefondan hangisi dersen, diğerlerini kullanmadığım için yorum yapamam. Ama üç telefonu da Mİ3'ü almadan önce nette inceledim ve Mİ3 bana daha özgün bir ürün hissiyatı verdi. Aldığım içinde pişman değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasocu -- 12 Temmuz 2014; 10:21:40 >

• arkadaşlar şuan abd deyim teli değiştirmek istiyorum one plus davetiyem yok ebay ya da aliexpress de xiaomi mi3 ler gayet uygun oppolar çok pahalı ayrıca mi4 duyrulacakmış ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasocu

quote:

Orijinalden alıntı: levoas

Ömer Bey merhaba,

Xiaomi mi3
    Oneplus one
    Zopo zp998

Hocam sorularını ben yanıtlayayım;

80 USD farkı vermek tamamen senin tercihine kalmış. Sonuçta SD kart takamıyorsun ve 16GB senin ihtiyacını karşılarmı önemli olan bu. Ben mesela 90 USD farkla 64GB aldım.

Ne kadar hafıza kaldığı ne kadar uygulama kurduğunla orantılı.

Ön kameranın yanında led bildirimi var ve çağrı, mesaj, mailler için rengini ayarlayabiliyorsun.

FM radyo var.

İmei değiştiremiyorsun, ben pasaport kaydıyla yaptırdım.

GPS' i daha kullanma şansım olmadı.

3 telefondan hangisi dersen, diğerlerini kullanmadığım için yorum yapamam. Ama üç telefonu da Mİ3'ü almadan önce nette inceledim ve Mİ3 bana daha özgün bir ürün hissiyatı verdi. Aldığım içinde pişman değilim.

Sn. tasocu cevaplarınız için tesekkürler. Fm radyo yok biliyordum benim için sürpriz oldu.

Rica ederim. Bu arada GPS' i de bugün denedim, açıkçası daha önce kullandığım Nexus 5 ve Galaxy S4' den daha hızlı uydu buldu.
    Ancak bakabildim konuya sorunuzada bir arkadas cevap vermis cokta dogru seyler yazmis kullanilmaya veya yavas calisan herhangi bir donanimi yok hepsi gayet hizli testler galaxy s5ten daha yuksek skor aliyor olmasi cabasi
    Ve en sevdigim ozelliklerden biri her cuma guncelleme almasi ve öyle tırı vırı guncelleme degil bildigin komple sistem guncellemesi bir diger ozellik ise telefon fabrika cikisi rootlu istedigin herseyi yapabiliyorsun ben 16gblik modeli kullaniyorum ve yetiyor bana ve gayet stabil ve hizli bir cihaz uygulamaya bas ve acilsin beklemek yok
  • İmei olayina gelince arkadaslar ben ankaradayim gezmedigim telefoncu kalmadi ve kimse atamadi inceledigim kadari ilede turkiyede yapabilene rastgelmedim
    Bu yuzden simdilik atabilen yok pasaport sart
  • quote:

İmei olayina gelince arkadaslar ben ankaradayim gezmedigim telefoncu kalmadi ve kimse atamadi inceledigim kadari ilede turkiyede yapabilene rastgelmedim
    Bu yuzden simdilik atabilen yok pasaport sart

Kardeş sana güvendim yakında çinden getirtcem amcam dün gitti 2 haftaya elimde olur yalnız pasaport yok inşallah güzel olur şu xiaomi mi3
  • alparen11 kullanıcısına yanıt
    Sana şunu söyleyeyim gözün kapalı alabileceğin en güzel cihaz
    Ama dikkat et replika falan almasın amcan zira adamlar mükemmel yapmis replikalarini
  • Şunuda eklemeden edemem
    Ben galaxy s4 kullaniyordum sattim ve bu cihazi aldim iyikide almisim diyorum
    Samsung kullananlar bilir bir kac ay icinde telefona reset atmak zorunda kaliyorduk cunku yavaslamaya basliyordu egerki samsung kullansaydim simdiye kadar en az 2 defa reset atmistim ama bunda daha oyle bir sey dusunmuyorum hala ilk gunku gibi performansi var gayet stabil
    Ve ben biraz temiz kullanirim cihazi mesela şarji bitmeden şarja takmam dolmadanda cekmem bu sayede batarya hala ilk gunku gibi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.