Şimdi Ara

XİAOMİ MI3 İLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dogrudur sonucta kul yapisi hatalar illede olacak duzelecegini dusunuyorum verilen guncellemelerle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brave1907 B kullanıcısına yanıt
    Jelatinsiz kullanıyorum çizik falan daha görmedim..
  • Soft brick olan bir telefonu nasıl kurtarabilirz arkadaşlar.Yanlış rom yükleme sonucu telefon soft birick oldu.Bilgisi olan arkadaşlar bana yardım edebilirmi?
  • herkese merhaba...bende ebay üzerinden taiwan lı bir satıcıdan 273 dolara mi3 16gb aldım....hemde fedex ile bedava şekilde 1 günde taiwandan amerikada verdiğim adrese gönderdi....telefon daha elime ulaşmadı ama oradaki tanıdığım aracılığı ile test ettirdim antutu ve benzeri 1-2 test yapıldı ayrıca sitesinden imei ve s/n kontrolü yapıldı orjinalliği ile ilgili bir kuşku kalmadı....ayrıca çok ilgili bir satıcı tavsiye ederim alacaklara....adı 23port satıcının...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alainn

Jelatinsiz kullanıyorum çizik falan daha görmedim..

Bir önceki telefonum thl t100 de altı ay jelatinsiz kullanimda bir çizik bile olmadi.

Mi 3 10 günde ekranda cizik oluştu bilsem jelatin kullanirdim.

Burdahttp://en.miui.com/thread-20227-1-1.html olmadığından bahsedilmis anladığım kadariyla

• doktor42 D kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcının linkini atabilir mısınız bulamadım da

• brave1907 B kullanıcısına yanıt
    http://chinamobilemag.com/xiaomi-mi3-16gb-snapdragon-800-phone-review/

Verdiğiniz linkde sonuna kadar baktım, adam diyoki ingilizce sayfasında yeterli bilgi verilmemiş sonrasında bu linki atmış..
    Böyle bir cihazda gg olmaması saçmalık olur zaten..

Edit : Sanırım bizim cihazlar gg siz olabilir. Son serilerde hindistana gg li versiyonlar gitmiş. Ben to2c den almıştım sorayım gg varmı, fena kıllandım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alainn -- 26 Ağustos 2014; 18:05:59 >
  • ceylinnaz kullanıcısına yanıt
    Servise yani çine göndermen gerekecek gibi gorunuyor burada kimseye verme mazallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

http://stores.ebay.com/23Port-Computer-Camera-Phone-Motors?_rdc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor42

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

http://stores.ebay.com/23Port-Computer-Camera-Phone-Motors?_rdc=1

Teşekkürler

• Mi3 ekran filmi ihtiyaci olan arkadaslara duyurulur adet 5 tl 2 alana bi adet hediye..3 al 2 ode 10 tl ilgilenenler pmden ulasabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenci274 -- 30 Ağustos 2014; 12:50:25 >
  • arkadaşlar mi3 telefonu dağıtma videosunun linki verecek olan varmı merak ettim...
  • Ömer bey merhaba,

nihayet dün imei işini halettim pasaporta işlettim. ilk olarak miui klasik bildiğimiz androide göre çok farklı geldi bana. alışkın olmadığım için olabilir biraz karmaşık geldi. neyse sizin tecrübelerinizden yararlanacağız. öncelikle aklıma gelen bir kaç soru var bunları size sorabilir miyim? ileride yine mutlaka soracağım konular olacak :)

1- benim kişilerimin hepsi sim karttaydı. sim kartı taktıktan sonra içe aktar yaptım büyük ihtimalle telefon hafızasına aktardı. ya bu telefon rehberi nerde saklıyor tam çözemedim :) bi google da gözüküyor bir xiaomi hesabında ... tam anlamadım. sim e yeni bir kişi eklemek istersem nasıl ekleyeceğim?

2- daha önce hatırladığım kadarıyla bu xiaomi telefonlar fabrikadan rootlu geliyor demiştiniz. root checker uygulaması ile kontrol ettiğimde root yetkisi yok diyor. ayarlardan falan aktif etmek mi lazım?

3- ben hem gmail hemde iş yeri mailimi kullanıyorum. eskiden gmail uygulaması ayrı olarak gözüküyordu yani eski telefonlarda. mi3 te bir tane mail uygulaması gördüm. iki hesabı nasıl kuracağım?

4- micloud nedir ne işe yarar?

5- telefonu sıfırlamak için ne yapayım? sizin daha önce anlattığınız gibi sistem güncellemelerine gelip rom dosyasını manual seçip ordan mı kurmasını sağlayım. yoksa ayarlarda yedekle ve sıfırla var. orda uygulamaları sil dediğimde hiç bir uygulama kalmayacak mı? ya aslında benim istediğim ilk rom yüklediğimde nasılsa o şekline getirmek istiyorum. recoverye gelip factory reset wipe cash falan mı yapalım?

• levoas L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar pasaport işini hallettiyseniz ne mutlu size güle güle kullanın

Sorularinıza gelecek olursam;

1.Bende benzer durumu yaşamıştım.
    Kişileri acıyoruz>rehberdeyken menü tuşuna basıp ayarlara tıklıyoruz>burada rehber görünümü var tıklıyoruz>sim kayıtlarını göster diyoruz>daha sonra görüntülenecek kişilere tıklayıp tüm kişiler diyoruz.

2.Araçlara tıklıyoruz (yeşil ikon)
    Sağ altta bulunan izinlere tıklıyoruz ardından root yetkisine tıklayıp açıyoruz bu kadar.

3.Bu telefonu diğer telefonlardan ayıran bi özelliktir fazla reklam uygulaması yoktur gmail vs. gibi bende iş yeri maili kullanmaktayım e-posta ya is yeri mailini tanitabilirsin ve play storeden gmaili indirip kurabilirsin karisikliga zemin hazirlamamak icin yok indirmeyim dersen kendi uygulamasinda birden fazla mail hesabi tanitabilirsin ayarlarda yeni hesap olustur var zaten ama biraz karisik olur.

4. Micloud yedekleme bulut servisidir hesap olusturduktan sonra verilerini oraya yedekleyebilir ve herhangi bir bilgisayardan ulasabilirsin yada telefona format attin diyelim hesabini acip verilerini tekrar telefonuna indirebilirsin rehber resim dosya vs. gibi.

5.En güzeli factory reset ardindan wipe data baktin sıkıntılı gibi ise guncellemeden romu tekrar goster olsun bitsin .

• Arkadaşlar mi6 şuan kararsız, özellikle şarj konusunda sıkıntılı buglarıda oldukça çok. Tavsiyem merak ediyorsanız kurun tekrar v5 e geçin..
  • İmei olayı ile ilgili son durum nedir? Değişiklik yapılabiliyor mu?

• alainn kullanıcısına yanıt
    İndirememistim paylaştığınız iyi oldu

• %100'den 0'a kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?

Parlaklık düzeyini, 2g-3g-wifi kullanımını ve internet-oyun-konuşma nasıl kullandığınızı da yazarsanız sevinirim
  • Zig Zag kullanıcısına yanıt
    1.gün çok çok çok rahat 2.gun normal kullanirsaniz aksami bile bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömersgs

1.gün çok çok çok rahat 2.gun normal kullanirsaniz aksami bile bulur.

Bu gibi cümleler hiçbir şeyi ifade etmiyor. Ona bakarsanız benim LG G'nin 5 saat gittiği de oluyor 4 gün gittiği de.

Ben ekran kullanım süresini ve kullanım şeklini istemiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.