Şimdi Ara

Redmi Note 11 Ahize yerine üst hoparlörden ses geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Redmi note 11 telefon görüşmelerinde ve ahize testinde üst hoparlörden de ses geliyor bu sorunu yaşayan veya çözen varsa foruma bekliyorum.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Redmi Note 11 Ahizeden Ses Gelmeme Sorunu

Redmi Note 11 kullanıcılarının karşılaştığı yaygın bir sorun, telefonla konuşurken sesin ahize yerine üst hoparlörden gelmesidir. Bu sorun, kullanıcıların konuşmalarının gizliliğini etkileyebilir ve ses kalitesini düşürebilir.

Bu sorunun birkaç olası nedeni vardır:

• Telefonun Ayarları: Ahize ayarlarında yanlış bir ayar olabilir. Telefonunuzun ses ayarlarını kontrol ederek ahizenin etkinleştirildiğinden emin olun.
    • Hoparlör Tozu veya Kir: Hoparlör toz veya kirle tıkanmışsa sesin dışarı çıkmasına neden olabilir. Bir pamuklu çubuk veya yumuşak bir fırça kullanarak hoparlörü nazikçe temizleyin.
    • Yazılım Hatası: Redmi Note 11'in yazılımında hataya neden olan bir sorun olabilir. Bu sorunu gidermek için telefonunuzu en son yazılım sürümüne güncelleyin.
    • Donanım Arızası: Daha az yaygın olmakla birlikte, sorunlu bir donanım bileşeni de ahize ses sorununa neden olabilir. Bu durumda, telefonu yetkili bir servis merkezine götürmeniz gerekebilir.

Bu adımları uyguladıktan sonra sorun devam ediyorsa, telefonunuzu sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ancak, telefonunuzu sıfırlamadan önce önemli verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Telefonunuzu sıfırladıktan sonra sorun devam ediyorsa, yetkili bir servis merkezine başvurmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Aynı sorun benim redmi note 11de de var çözümü bilen varmı, herşeyimi sorun olur bu xiaomilerin ya

• arnold34 kullanıcısına yanıt
    Usta internetten araştırdım da çift hoparlör olan eski modellerde miui 13 güncellemesi sonrası olmuş bu sorun ben miui güncellemesini bekliyorum çok telefonla konuşan biri değilim ama ilginç gerçekten koca firmaya yakışmayan işler.
  • emrep41 E kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, sizdede Instagram'da gezerken videolar ağır çekimde gibi oynuyormu (fps düşük gibi sanki) aldığım ilk günden beri var bu sorun forumda konusunu açtım ancak çözüm bulamadım.

• arkadaşlar sorunu çözebileniniz var mı ?

• Bu bir sorun değil ki. Zaten üstten de geliyordu hep. Poco X3 Nfc alan arkadaşımda aynı konudan şikayetçiydi. Biri aradığı zaman 3-4 metre ötede konuşurdu duyardık. Sesi kısardı mecbur

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Zuhahah valla rezillik muhtemelen firma da böyle gerizekalı düşünüyor
  • Ayarlar menüsünde arama yerine (işitme) yazın veya ayarlardan bulun ses dengesi sol/sağ ortada olması lazım.

Redmi Note 11 Ahize yerine üst hoparlörden ses geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.