Şimdi Ara

xls dosyaları acılmıyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bilgisayarıma format atmadan once xls dosyalarımın yedegini aldım ve formatı tamamladım.
    Fakat formattan sonra dosyalarımı acmayı denedigimde bir problemle karşılaştım ve dosyalarımı acamadım.
    Dosyalar yeşil renkte sankı gizli dosyaymış gibi görünüyorr.
    formattan önce xp seklinde bir kullanıcıya sahipti.Şuan user şeklinde kullanıcı ismiyle kullanıyorum dosyaların sahipliginide degiştirdim ama yinede acamıyorum yardımcı oloan cok dua alacaktır benden saygılarr !!!!!!!!

• yardımcı olacak arkadasımız yokmu :(
  • dosyaya çift tıklamak yerine excel açıp da içinden "dosya aç" menüsü ile açmayı denediniz mi?
  • evet o şekildede denedim fakat bu dosya şifrelenmiş veya salt okunur olabilir şeklinde hata alıyorum bu dosyaları acmam gerek :( muhasebe kayıtları felan vardı yaa :(
  • Format attıktan sonra Office programını kurdun değilmi?
    Yani bu soruyu soruyorum çünkü tekrar kurduğunu söylememişsin.

Eğer Office programını kurmazsan XLS dosyalarını açamazsın..!
    yani Excel programının yüklü olması şart
  • EVET FORMATTAN ÖNCE 2003 KURULUYDU VE BEN TEKRARDAN 2003 KURDUM AMA YİNEDE ACAMIYORUMM
  • Selamlar..
    Dosyalarınızı EFS ile şifrelemişsiniz. Yeşil gözükmelerinin sebebi o. EFS yi açabilmek için kullanıcı sertifikası lazım.Ama siz formatlamışsınız.Sertifikaların yedeğini almadı iseniz benim bildiğim kadarı ile bu dosyaları açmanın bir yolu yok.Bilen varsa bizde öğrenmiş oluruz.
    Saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.