Şimdi Ara

XPERİA MİNİ BEYAZ SORUN!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 gün önce optimal özelliklere sahip olduğundan xperia mini (x10 değil)beyaz aldım teknosadan.Fakat cihazı biraz kurcaladığımda ikonlar arasında menüde gezindikten sonra ve oyun oynarken cihaz sapıtmaya başlıyo menüleri açıp kapıyor,titreşim sürekli çalışıyo filan.Bilgisayara bağlayıp kendi programından yazılımı güncelledim ama düzelmedi bugün teleservise verdim.Böyle bi arıza yaşayan varmı bu cihazda????Bir de teleservisin yaklaşımı bu tarz konularda nedir bilen var mı?Zannederim işlemcisi arızalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: redfire

Arkadaşlar 10 gün önce optimal özelliklere sahip olduğundan xperia mini (x10 değil)beyaz aldım teknosadan.Fakat cihazı biraz kurcaladığımda ikonlar arasında menüde gezindikten sonra ve oyun oynarken cihaz sapıtmaya başlıyo menüleri açıp kapıyor,titreşim sürekli çalışıyo filan.Bilgisayara bağlayıp kendi programından yazılımı güncelledim ama düzelmedi bugün teleservise verdim.Böyle bi arıza yaşayan varmı bu cihazda????Bir de teleservisin yaklaşımı bu tarz konularda nedir bilen var mı?Zannederim işlemcisi arızalı bence.

Bir arkadaşımda aynı cihazdan var ama o sorunları yaşamadı. Çöüzülnce sorunun kaynağı hakkında bizi de bilgilendirirsen sevinirm

• Ok tabi aslında çok memnundum ama ilk aldığımdan beri yaptı, önemsemedim, yazılımdan diye düşündüm ama gitgide daha sık yapmaya başladı 15 gün içinde ,ve artık yazılımdan olmadığını anladım bence çok güzel ve yeterli ,pil ömrü uzun ve hızlı bir cihaz, sensation kullanıyordum eşime verdim,one x beklim filan derken bunu aldım ama bakalım ne çıkacak.
  • Bende de aynı cihazdan var.aynı problemi daha dün akşam bende yaşadım.Siz problemi çözebildiniz mi?
  • biraz geç oldu ama cevaplayan da çıkmamış.Meraklanmayın cihazın herhangi bir donanımsal sorunu yok. Cihazı garantiye yollayın ve not olarak "ekran kalibrasyonu yapılması gerekiyor" deyin. hatta youtube da aynı sorunu gösteren bir de video indirin telefonun hafıza kartına yükleyip yollayın. ayrıa nota, "cihaz belli bir sıcaklığın üstünde dokunmatik tuşları kendi kendine basılıyor" diye de ekleyin. tamamen yazılımsal bir sorun, aynı şeyleri ben de yaşadım.
  • Ben 8 aydan beri kullanıyorum, bu tarz sorunlar hiç olmadı çok şükür
  • kardeş ben o sorunu yaşadım gerçekten adamı deli ediyor.küçük bi yama dosyası ile sorun çözülüyor ama rtelefonun ootlu olması gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornado_27

kardeş ben o sorunu yaşadım gerçekten adamı deli ediyor.küçük bi yama dosyası ile sorun çözülüyor ama rtelefonun ootlu olması gerekiyor

Bu soruna çözüm nedir dostum ?
  • problem bumu?http://www.technetsavvy.com/2012/04/fix-xperia-mini-stt15i-overheating.html videodada sorun var düzeltmesini anlatmış ingilizce olarak..aynı problem ise deneyebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rootturk

problem bumu?http://www.technetsavvy.com/2012/04/fix-xperia-mini-stt15i-overheating.html videodada sorun var düzeltmesini anlatmış ingilizce olarak..aynı problem ise deneyebilirsiniz..

İngilizcem iyi değil ki dostum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.