Şimdi Ara

xperia P gps sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonu yeni aldım wifi ve mobil veri açıkken gps'de sorun yok ama kapatınca iGO gibi gps uygulamalarında uyduları bulamıyor
    wifi kapalıyken de gmaps'de konum bulunamıyor nasıl düzeltebilirim bunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_arslan

telefonu yeni aldım wifi ve mobil veri açıkken gps'de sorun yok ama kapatınca iGO gibi gps uygulamalarında uyduları bulamıyor
    wifi kapalıyken de gmaps'de konum bulunamıyor nasıl düzeltebilirim bunu ?

Telefonum xperia sp..

Ben de henüz GPS kullanıp uydudan yerimi bulamadım.. Oysa, Nexus 7" tablet bulunduğum yeri anında tespit ediyor..
  • gemsaz G kullanıcısına yanıt
    Düzeltiyorum..

Doğru menüyü buldum ve Xperia SP'nin GPS'den konum bulma özelliği çok güzel bir şekilde çalıştı.
  • Tomtom Türkiye yüklü ne internetli ne internetsiz hiçbir şekilde bulamıyor gps ile konumumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Düzeltiyorum..

Doğru menüyü buldum ve Xperia SP'nin GPS'den konum bulma özelliği çok güzel bir şekilde çalıştı.

Hangi ayarlar bu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Düzeltiyorum..

nasıl çözdün hocam bendede aynı sorun var
  • Mesajlarınızı yeni gördüm arkadaşlar.. İşin doğrusu doğru menüye nasıl ulaştığımı şu anda tam hatırlamıyorum.. Deneme yanılma ile bulmuştum.. Yarın ya da öbür gün tekrar deneyip size dönmeye çalışırım..
  • Ana ayarlar bölümü - yer servisleri menusu açılacak.

Konumuma Eriş, GPS uyduları ve Google'un Yer Servisi aktif konuma getirilecek.

Haritalar sayfası açılacak. Sayfanın sağ alt köşesindeki üst üste 3 kareden oluşan kısım tıklanacak. Açılan sayfada konum ayarları tıklanacak. Açılan pencerede onayla tıklanacak. Üstü açık bir yerde haritalar sayfası açılıp konumumu bul tıklanacak. Konumun bulunması 7-8 dakika sürebiliyor..
  • İnternet gerekli mi peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

İnternet gerekli mi peki?

Eğer bulunulan bölgenin haritası daha önce internet üzerinden alınıp telefona kaydedildiyse, gerekli değil..
  • Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.