Şimdi Ara

Xperia T ses sorunu( Yardım)...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 1 yıldır Xperia T kullanıyorum. Telefonu Almanya dan almıştım.

iki gün önce telefon kapandı ve saatlerce açılmadı sonra karırşıtıtken power ve ses tuşlarına birlikte basınca açıldı.

dünden beride dış mikrofondan ses gemiyor. Telefon hiçbir türlü dışarı ses vermiyor. Titreşim ve konuşmada problem yok fakat dışarı ses vermiyor.
    Kesinlikle düşme çarpma felan olmadı, durup dururken gitti.

daha önce birkaç kes buna benzer birşey olmuştu ama fark ettimki telefon kulaklık modunda kalmış , kulaklığı takıp çıkarınca düzelmişti.

Bu sefer denedim olmuyor, dün flashtool ile yazılımı tekrar yükledim gene olmadı.

Önerisi olan var mı ? Teşekkürler.

• Oncelikle mikrofon ses vermez, ses alir. Sizin dediginiz dis hoparlor. Arama menusune *#*#7378423#*#* yazin burada cikan service test menusunden speraker a girin. Eger ses yine gelmiyorsa hoparlorunuz bozulmustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın hoparlör yerine mikrofon yazmışım.

servis menüsünden test etmeyi de denemiştim ses gelmiyor.

daha önce de yukarıda belirttiğim gibi buna benzer problem olmuştu ozamanda servis menüsündeki testten ses gelmiyordu, sonra düzeldi. dediğim gibi bide hiçbişiy olmadan birden gitti.

gene düzelir diye bi umudum var ama bakalım :)
  • Yuksek ihtimalle yerinden oynama kaynakli bir temassizlik vardir. Icinin acilip bakilmasi daha saglikli olur. Cunku ilerleyen zamanda ses yeniden gelsede tekrar ayni ariza durumu olusabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize servis yolu göründü desenize, offf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.